Le Toy Van Kočárek Sweet Dreams

Obľúbený kus Le Toy Van Kočárek Sweet Dreams originál od značky Le Toy Van môžete nájsť tu a teraz skutočne výhodne! Ponuky od 98.49 €
Cena: 98.49 €

Tento drevený kočík pre bábiky má tradičný dizajn a krásny štýl s mnohými detailmi. Pastelová ružová, krémová biela, čipky. Pevná štruktúra, mäkký matrac, unikátny baldachýn, perfektný kočík na dlhé prechádzky. Pevné kolieska z prírodného kaučukového dreva sú pogumované a zaisťujú bezproblémový chod na podlahách aj kobercoch. V balení tiež ručne šitá a oddeliteľná taška.Hlavné vlastnosti:

vintage drevený kočík navrhnutý v Londýne
vhodný pre bábiky a plyšáky vo veľkosti 30 až 35 cm
interaktívna hračka pomáha s rozvojom predstavivosti, reči a sociálnych zručností
vyrobené eticky z udržateľných materiálov – dlhotrvajúca zábava aj starosť o našu planétu
maľované netoxickými farbami, testované podľa najprísnejších štandardovOcenenie hračky: Loved By Parents Shortlisted Award 2018.Honeybake kolekcia: hračky v tejto kolekcii sú vhodné na objavovanie, pomôžu deťom s rozvojom predstavivosti. Tradičný dizajn s modernými detailmi deti určite bude baviť.Honeybake je kolekcia Le Toy Van, ktorá vyhrala najviac ocenení a to za dizajn, kvalitu, bezpečnosť a taktiež za vzdelávaciu a hernú hodnotu.Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol produkt vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie.

Ďalšie produkty z kategórie Hračky pre dievčatá

Ďalšie produkty od výrobcu Le Toy Van


Top