Le Toy Van Toaletný stolček

Obľúbený kus Le Toy Van Toaletný stolček originál od značky Le Toy Van nájdete práve tu skutočne lacno. Teraz za akčnú cenu 180.49 €
Cena: 180.49 €

Krásny toaletný stolík v retro štýle, iste naplní sny nejedného dieťaťa. Bude sa vynímať v detskej izbe alebo herni, je veľmi elegantný a pri hre naozaj upúta pozornosť detí.Viktoriánske oválne zrkadlo, dvojposchodový stolík, 3 šuplíky – perfektné na skrytie pokladov a čačky.Vyrobené tímom talentovaných hračkárov za použitia udržateľného kaučukového dreva, krásny kúsok je vyrobený s dôrazom na detaily. Stôl aj stoličky majú nohy zaujímavého tvaru. Kombinácia bieleho a prírodného dreva pre nadčasový vzhľad. Krásny nábytok si môžete odovzdávať z generácie na generáciu.Hlavné vlastnosti:

toaletný stolík so stoličkou pre deti od 3 do 6 rokov
maximálna nosnosť 50 kg
vyrobené eticky z udržateľného dreva
maľované netoxickými farbami na báze vody
rozmery balenia: 62,5 x 16,5 x 49 cm
materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov, akrylát, kovHoneybake kolekcia: hračky v tejto kolekcii sú vhodné na objavovanie, pomôžu deťom s rozvojom predstavivosti, sociálnych a verbálnych zručností a kognitívnych funkcií. Tradičný dizajn s modernými detailmi deti určite bude baviť.Honeybake je kolekcia Le Toy Van, ktorá vyhrala najviac ocenení, a to za dizajn, kvalitu, bezpečnosť a tiež za vzdelávaciu a hernú hodnotu.

Ďalšie produkty z kategórie Dekorácie do detských izieb

Ďalšie produkty od výrobcu Le Toy Van


Top