Kôš na bielizeň Launda 100 l biely

Tento žiadaný kus Kôš na bielizeň Launda 100 l biely od populárneho výrobcu SONGMICS ľahko môžete zohnať tu so zľavou! Cena od 31.22 €
Cena: 31.22 €

Štýlový kôš na bielizeň Launda je nielen veľmi praktický, ale aj dizajnovo elegantný. Tento konkrétny moderný kôš je navrhnutý tak, aby vám pomohol zorganizovať bielizeň a zároveň dodal vašej domácnosti vkusný prvok.

Kôš má dve priehradky, vďaka ktorým môžete bielizeň ľahko triediť podľa druhu alebo farby. To vám uľahčí pranie a upratovanie a pomôže udržať poriadok vo vašej domácnosti. Praktické rukoväte po stranách koša uľahčujú jeho premiestňovanie a sú pohodlné.

Odolný, priedušný materiál koša zaručuje, že mokrá bielizeň vám nebude nepríjemne zapáchať. Vnútro koša je vyberateľné a ľahko sa čistí, čo uľahčuje udržiavanie čistoty koša. Okrem funkčnosti si vás získa aj svojím moderným dizajnom. Elegantné biele prevedenie koša ľahko zapadne do rôznych interiérov a dodá im vkusný štýlový vzhľad.

Špecifikácie produktu:

Biely elegantný dizajn
Praktické bočné úchyty
Dostatok priestoru
Dve časti
Umývateľný interiér

Hloubka víka: 33,5 cm, Hmotnost: 2,7 kg, Materiál: Tkanina, Bambus, Šířka víka: 53,5 cm, Skládací: Ne, Tvar: Hranaté, Typ: Na třídění prádla, zatváranie: S víkem, Hloubka: 31,5 cm, Šířka: 51,5 cm, Výška: 61,5 cm

Ďalšie produkty z kategórie Koše na bielizeň

Ďalšie produkty od výrobcu SONGMICS


Top