Kozmetický kufrík na kolieskach Vragle strieborný

Lacný výrobok Kozmetický kufrík na kolieskach Vragle strieborný pochádzajúce od značky SONGMICS môžete nájsť tu a teraz za výpredajovú cenu. Práve teraz len za 103.73 €
Cena: 103.73 €

Hľadáte praktický a štýlový kozmetický kufrík, ktorý môžete použiť nielen pri cestovaní, ale aj ako stálu súčasť vášho domova alebo profesionálneho kozmetického štúdia? Potom kozmetický kufrík Vragle bude pre vás tou správnou voľbou!

Kufrík Vragle je vyrobený z kvalitného hliníka a odolného ABS materiálu, ktorý zaisťuje, že je kufrík pevný a ľahko sa čistí. Vďaka dvom kolieskam a výsuvnej rukoväti môžete kufrík ľahko premiestňovať bez toho, aby ste sa zbytočne unavili. Kozmetický kufrík obsahuje aj bezpečnostný zámok, ktorý zaisťuje bezpečnosť vašich kozmetických produktov a príslušenstva.

Kufrík má celkovú kapacitu 4 odkladacích priehradok, ktoré je možné prispôsobiť vašim potrebám. Priehradky sú tiež nastaviteľné a vybavené vypchávkami, aby zabránili nechcenému poškodeniu pri prevoze. Navyše sa v hornej časti kufríka nachádza výklopné zrkadlo, ktoré vám umožní rýchlu kontrolu vášho vzhľadu kedykoľvek a kdekoľvek.

Kozmetický kufrík Vragle je ideálnym parťákom pre kozmetičky, vizážistky, holiče alebo skrátka pre každú ženu, ktorá chce mať svoje kozmetické produkty dobre usporiadané a ľahko dostupné.

Špecifikácia produktu:

Dostatok úložného priestoru
Moderný dizajn
Na kolieskach
S bezpečnostným zámkom

Rozmery jednotlivých dielov:

Výsuvná priehradka:

Dĺžka: 21, 8 cm
Hĺbka: 14,8 cm
Výška: 3 cm

Vložka v spodnej časti:

Dĺžka: 31,6 cm
Hĺbka: 19,8 cm
Výška: 7 cm

Horný odkladací priestor:

Dĺžka: 33,5 cm
Hĺbka: 23 cm
Výška: 10 cm

Vnútorné rozmery spodnej časti:

Dĺžka: 33,5 cm
Hĺbka: 23,5 cm
Výška: 29,2 cm

Obsah balenia:

1x Kufrík
4x Univerzálne role
4x Kľúče

Série: Kosmetické kufříky Vragle, Hmotnost: 6,5 kg, Materiál: Hliník, Plast, Dřevo, Sada: Ne, Tvar: Hranaté, Výška dolní části: 30 cm, Výška horní části: 22,5 cm, Výška prostřední části: 11 cm, Výška s kolečky: 71,5 cm, Dĺžka: 34,8 cm, Hloubka: 25 cm

Ďalšie produkty z kategórie Organizéry na kozmetiku

Ďalšie produkty od výrobcu SONGMICS


Top