Záhradný stolík Teo Ratan, pr. 70 x v. 70 cm, champagne

Výnimočný produkt Záhradný stolík Teo Ratan, pr. 70 x v. 70 cm, champagne originál od značky 4Home ľahko môžete zohnať tu za výpredajovú cenu. V akcii od 34.99 €
Cena: 34.99 €

Kvalitný skladací stolík z polyratanu je skvelým doplnkom dozáhrady, na balkón aj do menších priestorov. Vyniká kvalitným spracovaním, pevnosťou a nepotrebuje takmer žiadnu údržbu. Stolík je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Stolík má okrúhlu hornú dosku z ratanového plastového výpletu krémovej farby. Výhodou stolíka je možnosť zloženia – sklopenia hornej dosky. V prípade silného znečistenia ho ľahko umyjete tlakovou umývačkou.Plast použitý na výrobu stolíku neobsahuje prísady recyklátu, čo zaručuje vysokú kvalitu a dlhú životnosť. Použitá farba má perfektné technologické vlastnosti, ktoré nábytku poskytujú atraktívny vzhľad a vysokú odolnosť voči UV žiareniu. Tým je zaručená dlhoročná stálosť farieb, aj keď je nábytok vystavený priamemu slnečnému žiareniu. Zároveň je nábytok odolný extrémne nízkym teplotám a intenzívnej vlhkosti, vďaka tomu ho možno používať v interiéri aj exteriéri.

Ďalšie produkty od výrobcu 4Home


Top