VOLTRONIC svetelný dážď 5 m, 200 LED, teplá a studená biela

Unikátny a obľúbený výrobok VOLTRONIC svetelný dážď 5 m, 200 LED, teplá a studená biela od známej spoločnosti VOLTRONIC® jednoducho nájdete tady v zľave! Práve možno objednať len za 26.29 €
Cena: 26.29 €

VOLTRONIC svetelný dážď 5 m, 200 LED, teplá a studená biela z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Svetelné dažde kúpite na Kokiskashop.sk za 23.99 €.

Svetelný dážď s 200 LED diódami, ktoré vydávajú teplé a studené biele svetlo, sa stane Vaším obľúbeným vianočným doplnkom. Vytvorte si s týmto osvetlením u Vás doma to pravé vianočné kúzlo. Reťaz má dĺžku osvetlenia 5 metrov + 5 metrov prívodného kábla a je možné ju využiť v interiéri aj v exteriéri.
LED diódy sú obľúbenou náhradou za klasické žiarovky. V porovnaní s klasickými žiarovkami LED diódy nevyžarujú teplo, sú odolné voči otrasom a môžete vďaka nim ušetriť takmer 90 % energie, ktoré by ste inak spotrebovali na klasické žiarovky. Priemerná životnosť LED diódy je 2 000 hodín svietenia (normálna žiarovka cca 1 000 hodín v závislosti na svietivosti).
LED reťaz spĺňa nemecké normy, je na ňu vystavený certifikát bezpečnosti GS a spĺňa stupeň krytia IP 44 (pre vonkajšie použitie). Bez blikajúcej funkcie.
Technické údaje:

dĺžka osvetlenia: 5 m
dĺžka napájacieho kábla: 5 m
celková dĺžka: 10 m
rozostupy medzi prameňmi: cca 10 cm
najdlhší prameň: cca 50 cm
veľkosť diódy: cca 3 cm
farba diód: teple/studeno biela
trieda ochrany: IP 44 (vhodné pre vonkajšie použitie)

Obsah balenia:

1 x vianočný svetelný dážď 200 LED teple/studeno biela – 5 m

Ďalšie produkty z kategórie Svetelné dažde

Ďalšie produkty od výrobcu VOLTRONIC®


Top