Vileda Podlahový mop 1.2 Spray Max

Tento zľavnený kus Vileda Podlahový mop 1.2 Spray Max od známej značky Vileda jednoducho nájdete u nás za výhodnú cenu! Teraz v akcii 20.49 €
Cena: 20.49 €

Plochý mop s obojstrannou umývacou hlavicou, rozprašovačom a veľkou nádržkou na rýchle a efektívne upratovanie vašich podláh, ktoré šetria váš čas.
Nádobu stačí naplniť vodou a malým množstvom vášho bežného čistiaceho prostriedku. Viac ako 99 % baktérií sa odstráni iba pomocou vody. Vďaka obojstrannému otočnému umývaciemu návleku dokáže umyť dvojnásobnú plochu oproti iným mopom.Vileda Spray Max mop je ideálny pre všetky typy podláh – či už sa jedná o citlivé povrchy a podlahy, ako sú parkety, laminátové podlahy alebo dlaždice. Vďaka vysokej čistiacej sile už nie sú žiadne omrvinky ani nečistoty žiadny problém.Rozprašovacia tryska je navrhnutá tak, aby poskytovala dokonalé rozprašovanie. Jemná hmla v spreji poskytuje dostatok vlhkosti na čistenie podláh bez poškodenia drevených podláh. Sprej pokrýva celú šírku hlavice mopu.Umývací návlek mopu 1.2 Spray Max sa skladá z bielych mikrovlákien a červených vlákien. Biele mikrovlákna dôkladne vyčistia a odstránia aj mastné nečistoty. Červené abrazívne vlákna zachytávajú vlasy a omrvinky. Hlavica sprejového mopu sa otočí o 180 stupňov, čo znamená, že poskytuje dvojnásobné pokrytie umývanej plochy a môžete čistiť dlhšie bez zastavenia. So správnou úrovňou vlhkosti po celý čas nie je mop ani príliš mokrý, ani príliš suchý.Vlastnosti:

nádržka s objemom 750 ml je odnímateľná
rozmer hlavice: 36 x 14 cm
vhodný pre všetky typy podláh
návlek je možné prať až na 60 °C, nepoužívajte aviváž ani sušičku
zloženie umývacieho návleku: 88 % polyester, 12 % polyamid

Ďalšie produkty z kategórie Mopy a upratovacie súpravy

Ďalšie produkty od výrobcu Vileda


Top