Vileda Náhrada na mop TURBO 3v1

Tento unikátny kus Vileda Náhrada na mop TURBO 3v1 od top značky Vileda ľahko môžete nájsť zde teraz v zľave! Ceny už od 7.99 €
Cena: 7.99 €

Prémiová náhrada 3v1 k mopom Vileda TURBO. Kombinácia troch druhov strapcov umožňuje vyčistiť aj tú najodolnejšiu špinu jedným ťahom.Tento umývací návlek má ako novinku dodatočnú umývaciu plochu na spodnej časti mopu (nie len strapce okolo hlavice). Náhrada má až o 40 % vyššiu čistiacu silu a účinnosť pri zbere nečistôt.Jedinečný umývací návlek kombinuje tri druhy strapcov:

biele strapce: 100% Microfibre pre ľahké upratovanie každodennej špiny so skvelou absorpčnou schopnosťou
červené a sivé strapce: vyrobené zo špeciálneho abrazívneho materiálu, ktorý nepoškriabe podlahu
fialové strapce pomáhajú lepšie zachytávať vlasy a dlhšie nečistoty + pomáhajú odstraňovať lepšie odolné nečistoty z povrchovVhodný na všetky typy tvrdých podláh. Odstráni viac ako 99 % baktérií len pomocou vody. Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac ako 99 % baktérií a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií.Jednoduchá výmena náhradnej hlavice. Umývací návlek je možné prať až na 60 °C, nepoužívajte aviváž ani sušičku.V balení 1 ks strapcovej náhrady.

Ďalšie produkty z kategórie Mopy a upratovacie súpravy

Ďalšie produkty od výrobcu Vileda


Top