Vianočná dekorácia Stojaci sob Gatsby, textil, 14 x 45 x 14 cm

Veľmi obľúbený výrobok Vianočná dekorácia Stojaci sob Gatsby, textil, 14 x 45 x 14 cm od top výrobcu 4Home jednoducho zoženiete tu teraz práve takmer zadarmo! Ponuka už od 12.49 €
Cena: 12.49 €

Tento očarujúce látkový sob je skvelým neživým spoločníkom do vášho domova obzvlášť počas vianočných sviatkov. Jeho hravá podoba dokáže každého okamžite vtiahnuť do sviatočnej nálady a pohody.
Oblečený v teplom zimnom oblečení so šálom okolo krku a teplou špicatou čiapkou na hlave, pôsobí dojmom, že akurát teraz prišiel za vami z mrazivého severu. Jeho široký úsmev a rozverné očká nám oznamujú, že nám chce odovzdať svoju dobrú náladu a radosť. Jeho dlhé tenké nôžky a robustné teplé topánky mu dodávajú komický vzhľad, ktorý zaručene vyvolá úsmev na tvári každého, kto ho uvidí.Sob, zviera spojené so severskou zimou, prináša v tomto prevedení do vášho interiéru nielen estetickú hodnotu, ale aj veselého parťáka. Rozveselí vás všetkých, vrátane všetkých hostí a návštevníkov, svojim neodolateľným vzhľadom a nákazlivým humorom.

Ďalšie produkty z kategórie Vianočné dekorácie

Ďalšie produkty od výrobcu 4Home


Top