Vešiak na uteráky DEANTE ANH 001K

Akčný produkt Vešiak na uteráky DEANTE ANH 001K od obľúbeného výrobcu DEANTE ľahko môžete získať tu teraz práve so zľavou. Ponuka od 16.12 €
Cena: 16.12 €

Aby bola kúpeľňa nielen funkčná, ale aj dizajnovo kompletná, je vhodné ju obohatiť kúpeľňovými doplnkami. Jednou z možností je použiť na tento účel vešiaky na uteráky. Takzvané „háčiky“ sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí vo svojich interiéroch uprednostňujú funkčnosť, jednoduchosť a čistý, neopozeraný dizajn. Tento typ vešiakov je veľmi praktický, nezaberá veľa miesta a vyzerá minimalisticky.

Deante ANH 001K je vyrobený z kvalitného kovu, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu a ľahko sa udržiava. Model je vybavený prísavkou, vďaka ktorej nie je potrebné vŕtať do stien alebo obkladačiek, a systém Easy-Fix zaručuje rýchlu a jednoduchú montáž.

Séria:
Deante ANH 001K

Typ:
nástenný

Povrchová úprava:
chróm

Materiál:
kov

Spôsob montáže:

pomocou hmoždiniek

pomocou prísavky (systém vacuum)

Systém Easy-Fix:
áno

Povrchy pre montáž:
hladký, rovný

* Systém VACUUM je efektívnou možnosťou upevnenia kúpeľňových komponentov bez potreby vŕtania. Táto inovatívna technika upevňuje predmety pomocou odsatého vzduchu. Je vysoko účinná aj pri aplikácii na drsné podklady.

Ďalšie produkty z kategórie Stojany na ručníky

Ďalšie produkty od výrobcu DEANTE


Top