Umývadlová skrinka KOŁO TWINS – závesná, biela

Obľúbený a kvalitný výrobok Umývadlová skrinka KOŁO TWINS - závesná, biela od značky KOŁO jednoducho môžete nájsť tu a teraz so zľavou. V akcii od 183.91 €
Cena: 183.91 €

Skrinka pod umývadlo Kolo Twins v bielom prevedení, závesná.

Rozmery: 500 x 570 x 460 mm

Hmotnosť 20 kg

Zásuvka s mechanizmom tichého zatvárania
1 nastaviteľná polica, úchytka

Závesná alebo na nožičkách
Farebné prevedenie: lesklá biela
Pre kombináciu s nábytkovým umývadlom L51150, L51151 (objednávajú sa samostatne)
Umývadlá Twins sú k dispozícii v dvoch verziách: s klasickým oválnym alebo moderným obdĺžnikovým tvarom vnútorného priestoru umývadla. Veľké odkladacie plochy umývadiel tiež zvyšujú ich funkčnosť.

Použitie moderných technológií umožnilo vytvoriť charakteristické tvary umývadiel Twins, ktoré nadväzujú na klasické tvary nábytku a tvoria s nimi ideálny celok. Súpravy nábytku sú k dispozícii vo farebných prevedeniach biela/dub arava, biela/wenge a biela/lesklá biela. Dve veľkosti umývadla: 50 a 60 cm sú ideálnym riešením pre malé aj veľké kúpeľne.

Umývadlá Twins môžu byť doplnené sifónom z nehrdzavejúcej ocele a umiestnené na doske, čo zvýrazní ich originálny a moderný tvar. Toto riešenie je vhodné napríklad aj pre verejné priestory.

Sortiment keramiky a kúpeľňového nábytku Twins dopĺňajú sady umývadiel so skrinkami na nožičkách, ktoré nájdu uplatnenie tam, kde nie je možné zavesiť skrinku. Súpravy sú k dispozícii vo farbe wenge.

Ďalšie produkty z kategórie Skrinky pod umývadlo

Ďalšie produkty od výrobcu KOŁO


Top