Umývadlová skrinka KOŁO TWINS – biela-zásuvky

Tento vynikajúci výrobok Umývadlová skrinka KOŁO TWINS - biela-zásuvky od známej spoločnosti KOŁO ľahko môžete zaobstarať práve naozaj lacno. Cena už od 208.72 €
Cena: 208.72 €

Umývadlová skrinka Kolo Twins v bielom vyhotovení.

Rozmery: 600 x 570 x 460 mm

Hmotnosť 23 kg

Zásuvka s tichým zatváraním
1 nastaviteľná polica, rukoväť

Závesná alebo na nožičkách
Farebné prevedenie: lesklá biela
Pre kombináciu s nábytkovým umývadlom L51160, L51161 (objednávajú sa samostatne)

Umývadlá Twins sú k dispozícii v dvoch verziách: s klasickým oválnym alebo moderným obdĺžnikovým vnútorným tvarom umývacieho priestoru. Veľké odkladacie plochy umývadiel tiež zvyšujú ich funkčnosť.

Použitie moderných technológií umožnilo vytvoriť charakteristické tvary umývadiel Twins, ktoré nadväzujú na klasické tvary nábytku a tvoria s nimi ideálny celok. Súpravy nábytku sú k dispozícii vo farebných prevedeniach biela/dub arava, biela/wenge a biela/lesklá biela. Dve veľkosti umývadla: 50 a 60 cm sú ideálnym riešením pre malé aj veľké kúpeľne.

Umývadlá Twins môžu byť doplnené sifónom z nehrdzavejúcej ocele a umiestnené na doske, čo zvýrazní ich originálny a moderný tvar. Toto riešenie je vhodné napríklad aj pre verejné priestory.

Sortiment keramiky a kúpeľňového nábytku Twins dopĺňajú sady umývadiel so skrinkami na nožičkách, ktoré nájdu uplatnenie tam, kde nie je možné zavesiť skrinku. Súpravy sú k dispozícii vo farbe wenge.

Výrobok je vybavený zásuvkami s tichým zatváraním a jednou policou, ktorej nastavenie možno manuálne upraviť.

Ďalšie produkty z kategórie Skrinky pod umývadlo

Ďalšie produkty od výrobcu KOŁO


Top