Umývadlová skrinka KOŁO TWINS 89494000 čierny mat

Unikátny a žiadaný výrobok Umývadlová skrinka KOŁO TWINS 89494000 čierny mat od populárneho výrobcu KOŁO ľahko môžete získať tu a teraz vo výpredajové akciu. Teraz za akčnú cenu 378.16 €
Cena: 378.16 €

Skrinka pod umývadlo v čiernej farbe, závesná Kolo Twins.

2 zásuvky s tichým zatváraním

2 rukoväte
Závesná alebo na nožičkách

Rozmery:
Hĺbka: 45,9 cm Výška: 57 cm Šírka: 59,5 cm

Hmotnosť 24 kg
Farba: matná čierna
Pre kombináciu s nábytkovým umývadlom L51160, L51161 (objednávajú sa samostatne)

Umývadlá Twins sú k dispozícii v dvoch verziách: s klasickým oválnym alebo moderným obdĺžnikovým vnútorným tvarom umývacieho priestoru. Veľké odkladacie plochy umývadiel tiež zvyšujú ich funkčnosť.

Použitie moderných technológií umožnilo vytvoriť charakteristické tvary umývadiel Twins, ktoré nadväzujú na klasické tvary nábytku a tvoria s nimi ideálny celok. Súpravy nábytku sú k dispozícii vo farebných prevedeniach biela/dub arava, biela/wenge a biela/lesklá biela. Dve veľkosti umývadla: 50 a 60 cm sú ideálnym riešením pre malé aj veľké kúpeľne.

Umývadlá Twins môžu byť doplnené sifónom z nehrdzavejúcej ocele a umiestnené na doske, čo zvýrazní ich originálny a moderný tvar. Toto riešenie je vhodné napríklad aj pre verejné priestory.

Sortiment keramiky a kúpeľňového nábytku Twins dopĺňajú sady umývadiel so skrinkami na nožičkách, ktoré nájdu uplatnenie tam, kde nie je možné zavesiť skrinku. Súpravy sú k dispozícii vo farbe wenge.

Ďalšie produkty z kategórie Skrinky pod umývadlo

Ďalšie produkty od výrobcu KOŁO


Top