Umývadlová skrinka KOŁO TWINS 89492000 biela

Tento zľavnený produkt Umývadlová skrinka KOŁO TWINS 89492000 biela od obľúbeného výrobcu KOŁO ľahko môžete zohnať teraz naozaj výhodne. Akčné ceny už od 344.29 €
Cena: 344.29 €

Skrinka pod umývadlo v bielej farbe, závesná Kolo Twins.

2 zásuvky s mechanizmom tichého zatvárania

2 rukoväte
Sklopné alebo na nožičkách

Rozmery:
Hĺbka: 45,9 cm Výška: 57 cm Šírka: 59,5 cm

Hmotnosť 24 kg
Farebné prevedenie: biela lesklá
Pre kombináciu s nábytkovým umývadlom L51160, L51161 (objednávajú sa samostatne)

Umývadlá Twins sú k dispozícii v dvoch verziách: s klasickým oválnym alebo moderným obdĺžnikovým vnútorným tvarom umývacieho priestoru. Veľké odkladacie plochy umývadiel tiež zvyšujú ich funkčnosť.

Použitie moderných technológií umožnilo vytvoriť charakteristické tvary umývadiel Twins, ktoré nadväzujú na klasické tvary nábytku a tvoria s nimi ideálny celok. Súpravy nábytku sú k dispozícii vo farebných prevedeniach biela/dub arava, biela/wenge a biela/lesklá biela. Dve veľkosti umývadla: 50 a 60 cm sú ideálnym riešením pre malé aj veľké kúpeľne.

Umývadlá Twins môžu byť doplnené sifónom z nehrdzavejúcej ocele a umiestnené na doske, čo zvýrazní ich originálny a moderný tvar. Toto riešenie je vhodné napríklad aj pre verejné priestory.

Sortiment keramiky a kúpeľňového nábytku Twins dopĺňajú sady umývadiel so skrinkami na nožičkách, ktoré nájdu uplatnenie tam, kde nie je možné zavesiť skrinku. Súpravy sú k dispozícii vo farbe wenge.

Ďalšie produkty z kategórie Skrinky pod umývadlo

Ďalšie produkty od výrobcu KOŁO


Top