Umývadlová skrinka KOŁO TWINS 89491000 čierna

Lacný výrobok Umývadlová skrinka KOŁO TWINS 89491000 čierna s osvedčenou značkou KOŁO nájdete tu teraz práve za výpredajovú cenu. Práve teraz len za 361.84 €
Cena: 361.84 €

Skrinka pod umývadlo Kolo Twins v čiernej farbe.

2 zásuvky s mechanizmom tichého zatvárania

2 rukoväte
Zavesená alebo na nožičkách

Rozmery: 49,5 x 57 x 45,9 cm

Hmotnosť 21 kg
Farebné prevedenie: čierna

Pre kombináciu s nábytkovým umývadlom L51150, L51151 (objednávajú sa samostatne)

Umývadlá Twins sú k dispozícii v dvoch verziách: s klasickým oválnym alebo moderným obdĺžnikovým vnútorným tvarom umývacieho priestoru. Veľké odkladacie plochy umývadiel tiež zvyšujú ich funkčnosť.

Použitie moderných technológií umožnilo vytvoriť charakteristické tvary umývadiel Twins, ktoré nadväzujú na klasické tvary nábytku a tvoria s nimi ideálny celok. Súpravy nábytku sú k dispozícii vo farebných prevedeniach biela/dub arava, biela/wenge a biela/lesklá biela. Dve veľkosti umývadla: 50 a 60 cm sú ideálnym riešením pre malé aj veľké kúpeľne.

Umývadlá Twins môžu byť doplnené sifónom z nehrdzavejúcej ocele a umiestnené na doske, čo zvýrazní ich originálny a moderný tvar. Toto riešenie je vhodné napríklad aj pre verejné priestory.

Sortiment keramiky a kúpeľňového nábytku Twins dopĺňajú sady umývadiel so skrinkami na nožičkách, ktoré nájdu uplatnenie tam, kde nie je možné zavesiť skrinku. Súpravy sú k dispozícii vo farbe wenge.

Ďalšie produkty z kategórie Skrinky pod umývadlo

Ďalšie produkty od výrobcu KOŁO


Top