Umývadlová skrinka KOŁO TWINS 89488000 čierny mat

Akčný a v zľave výrobok Umývadlová skrinka KOŁO TWINS 89488000 čierny mat od značky KOŁO jednoducho zoženiete na našich stránkach teraz lacno. Teraz možno objednať len za 205.51 €
Cena: 205.51 €

Závesná skrinka pod umývadlo v čiernej farbe Kolo Twins.

Rozmery:
Hĺbka: 54,9 cm Výška: 57 cm Šírka: 59,5 cm

Hmotnosť 20 kg

Dvierka s mechanizmom tichého zatvárania
1 nastaviteľná polica, úchytka

Závesy dverí voliteľné vľavo/vpravo
Sklopná alebo na nožičkách
Farebné prevedenie: matná čierna
Pre kombináciu s nábytkovým umývadlom L51160, L51161 (objednávajú sa samostatne)
Umývadlá Twins sú k dispozícii v dvoch verziách: s klasickým oválnym alebo moderným obdĺžnikovým vnútorným tvarom umývacieho priestoru. Veľké odkladacie plochy umývadiel tiež zvyšujú ich funkčnosť.

Použitie moderných technológií umožnilo vytvoriť charakteristické tvary umývadiel Twins, ktoré nadväzujú na klasické tvary nábytku a tvoria s nimi ideálny celok. Súpravy nábytku sú k dispozícii vo farebných prevedeniach biela/dub arava, biela/wenge a biela/lesklá biela. Dve veľkosti umývadla: 50 a 60 cm sú ideálnym riešením pre malé aj veľké kúpeľne.

Umývadlá Twins môžu byť doplnené sifónom z nehrdzavejúcej ocele a umiestnené na doske, čo zvýrazní ich originálny a moderný tvar. Toto riešenie je vhodné napríklad aj pre verejné priestory.

Sortiment keramiky a kúpeľňového nábytku Twins dopĺňajú sady umývadiel so skrinkami na nožičkách, ktoré nájdu uplatnenie tam, kde nie je možné zavesiť skrinku. Súpravy sú k dispozícii vo farbe wenge.

Ďalšie produkty z kategórie Skrinky pod umývadlo

Ďalšie produkty od výrobcu KOŁO


Top