Umývadlová skrinka KOŁO TWINS 89484000 strieborný grafit

Tento žiadaný kus Umývadlová skrinka KOŁO TWINS 89484000 strieborný grafit od obľúbenej značky KOŁO jednoducho môžete zaobstarať tu teraz práve skutočne výhodne. Ponuka od 194.49 €
Cena: 194.49 €

Skrinka pod umývadlo v striebornej grafitovej farbe Kolo Twins.

Rozmery:
Hĺbka: 54,9 cm Výška: 57 cm Šírka: 49,5 cm

Hmotnosť 18 kg

Dvere s tichým zatváraním
1 nastaviteľná polica, rukoväť

Pánty dverí voliteľné vľavo/vpravo
Závesná alebo na nožičkách

Farba: strieborná grafitová

Pre kombináciu s nábytkovým umývadlom L51150, L51151 (objednávajú sa samostatne)
Umývadlá Twins sú k dispozícii v dvoch verziách: s klasickým oválnym alebo moderným obdĺžnikovým vnútorným tvarom umývacieho priestoru. Veľké odkladacie plochy umývadiel tiež zvyšujú ich funkčnosť.

Použitie moderných technológií umožnilo vytvoriť charakteristické tvary umývadiel Twins, ktoré nadväzujú na klasické tvary nábytku a tvoria s nimi ideálny celok. Súpravy nábytku sú k dispozícii vo farebných prevedeniach biela/dub arava, biela/wenge a biela/lesklá biela. Dve veľkosti umývadla: 50 a 60 cm sú ideálnym riešením pre malé aj veľké kúpeľne.

Umývadlá Twins môžu byť doplnené sifónom z nehrdzavejúcej ocele a umiestnené na doske, čo zvýrazní ich originálny a moderný tvar. Toto riešenie je vhodné napríklad aj pre verejné priestory.

Sortiment keramiky a kúpeľňového nábytku Twins dopĺňajú sady umývadiel so skrinkami na nožičkách, ktoré nájdu uplatnenie tam, kde nie je možné zavesiť skrinku. Súpravy sú k dispozícii vo farbe wenge.

Ďalšie produkty z kategórie Skrinky pod umývadlo

Ďalšie produkty od výrobcu KOŁO


Top