TUNIRO BASIC Stolný futbal, 75 kg, čierny M53851

Tento skvelý kus TUNIRO BASIC Stolný futbal, 75 kg, čierny M53851 od značky TUNIRO ľahko nájdete tady vo výpredajové akciu. Akčné ceny od 438.19 €
Cena: 438.19 €

TUNIRO BASIC Stolný futbal, 75 kg, čierny M53851 z kategórie Voľný čas | Stolný futbal | Stolný futbal kúpite na Kokiskashop.sk za 438.19 €.

Značka TUNIRO je známa od svojho založenia v roku 2005 profesionálnymi domácimi stolnými futbalmi, a to pre radosť z hry a vynikajúcu cenu v pomere k výkonu. Pri vývoji všetkých komponentov je pozornosť venovaná dodržiavaniu štandardov turnaja s ohľadom na bezpečnosť a hrateľnosť. Bolo tiež zapracovaných know-how vysoko postavených hráčov futbalu Bundesligy. Okrem toho sú všetky stolné futbaly TUNIRO zodpovedajúcim spôsobom certifikované podľa BTFV (Bayerischer Tischfußballverband).
Stolný futbal TUNIRO BASIC má hmotnosť 75 kg a je vybavený výškovo nastaviteľnými pogumovanými nohami. Rukoväte sú perfektne ergonomické a protišmykové aj pre potiaca sa ruku. Hracie tyče značky LONHART sú bezpečné a nedochádza tak k nechcenému priškripnutiu prsta medzi rukoväť a hranu futbalu. Kvôli vylúčeniu preliačiny hracieho poľa bolo už 24 mm hrubé hracie pole zosilnené prostredníctvom železného kríža zo spodnej strany. Okrúhle kovové tanierové nohy sú vnútri duté, vzhľadom k malej opornej ploche majú veľmi dobrú stabilitu.
Stolný futbal je dodávaný už s predmontovaným korpusom – stačí len namontovať nohy a tyče.

Technické údaje:

rozmery: 137 x 120 x 93 cm
hrúbka steny: 25 mm
hmotnosť: 75 kg
rozmery bránky: 20,5 x 8 cm
duté tyče s hrúbkou 2,0 mm a priemerom 15,9 mm
24 mm hrubá hracia doska z MDF
oceľová krížová výstuha pod hracím poľom
pochrómované rúrkové výstuhy
materiál úchopov: prírodný kaučuk
kovová noha s gumovým spodkom
vnútorné nárazové ložiská z kovu
vonkajšie puzdro ložísk z ABS plastu

Obsah balenia:

1 x stolný futbal TUNIRO BASIC (čiastočne zostavený)
1 x TUNIRO loptička biela
1 x TUNIRO loptička korková

Náhradné loptičky a mnoho ďalšieho príslušenstva nájdete v našej ponuke.

Ďalšie produkty z kategórie Stolný futbal

Ďalšie produkty od výrobcu TUNIRO


Top