TUNIRO BASIC 53852 Stolný futbal – dekor drevo

Unikátny a žiadaný kus TUNIRO BASIC 53852 Stolný futbal - dekor drevo od známej značky TUNIRO môžete získať práve tu so zľavou! Teraz v akcii 614.29 €
Cena: 614.29 €

TUNIRO BASIC 53852 Stolný futbal – dekor drevo z kategórie Voľný čas | Stolný futbal | Stolný futbal kúpite na Kokiskashop.sk za 614.29 €.

Značka TUNIRO je známa od svojho založenia v roku 2005 profesionálnymi domácimi futbalmi. Poskytuje vynikajúcu cenu v pomere k výkonu. Pri vývoji všetkých komponentov bola pozornosť venovaná dodržiavaniu štandardov turnaja s ohľadom na bezpečnosť a hrateľnosť. Takisto bolo pri vývoji zapracované know-how vysoko postavených hráčov futbalu Bundesligy. Okrem toho sú všetky stolné futbaly TUNIRO certifikované podľa BTFV (Bayerischer Tischfußballverband). Model TUNIRO BASIC má hmotnosť 75 kg a je vybavený výškovo nastaviteľnými pogumovanými nohami. Rukoväte sú perfektne ergonomické a protišmykové aj pre potiacu sa ruku. Hracie tyče značky LONHART sú bezpečné a nedochádza k nechcenému priškripnutiu prstu medzi rukoväť a hranu futbalu. Aby nedošlo k preliačeniu hracieho poľa, bolo 24 mm hracie pole navyše zosilnené zo spodnej strany prostredníctvom železného kríža. Nohy majú veľmi dobrú stabilitu. Stolný futbal je dodávaný s už predmontovaným korpusom – stačí len namontovať nohy a tyče. Technické údaje: rozmery: 137 x 120 x 93 cm hrúbka steny: 25 mm hmotnosť: 75 kg rozmery brány: 20,5 x 8 cm duté tyče s hrúbkou 2 mm a priemerom 15,9 mm 24 mm hrubá hracia doska z MDF oceľová krížová výstuha pod hracím poľom pochrómované rúrkové výstuhy materiál úchopov: prírodný kaučuk kovové nohy s gumovým spodkom vnútorné nárazové ložiská z kovu vonkajšie puzdro ložisiek z ABS plastu Obsah balenia: 1 x stolný futbal TUNIRO BASIC (čiastočne zostavený) 1 x TUNIRO loptička biela 1 x TUNIRO loptička korková Náhradné loptičky a mnoho ďalšieho príslušenstva nájdete v našej ponuke.

Ďalšie produkty z kategórie Stolný futbal

Ďalšie produkty od výrobcu TUNIRO


Top