Topvet Grapefruit 100% silice 10 ml

Tento veľmi žiadaný produkt Topvet Grapefruit 100% silice 10 ml od obľúbeného výrobcu Topvet jednoducho nájdete teraz za výhodnú cenu! Akčná cena od 6.90 €
Cena: 6.90 €

Grapefruit – 100% silicaGrapefruit má značné antidepresívne účinky. Je to psychostimulanty pri nervozite a bolestiach hlavy. Podporuje schopnosť sústrediť sa, posilňuje koncentráciu a vôľu. Zvyšuje imunitu, stimuluje krvný obeh a upravuje nízky krvný tlak. Tlmí prejavy pri respiračných problémoch a prechladnutia.  Liečba vôní má bohatú a dlhodobú tradíciu. Čuch je prvý zo zmyslov, ktoré človek po narodení používa na zoznámenie s okolitým prostredím. Vôňa v nás spúšťa celú radu emocionálnych reakcií. Odtlačok vôní sa ukladá do pamäte pevnejšie než tvar alebo názov rastliny. Využitie silíc v aromaterapii k zmierneniu ťažkostí, nie však k liečbe závažných chorôb. Olej je možné používať na inhaláciu, kúpeli, masáži, do aromalampy.  Použitie:

bolesť hlavy, nervozita
depresia, stres
pomáha sústrediť sa
posilňuje koncentráciu a vôľu
vvyšuje imunitu
upravuje nízky krvný tlak
respiračné problémy, prechladnutie Dávkovanie: Aplikujte pár kvapiek do aromalámp, priamo do kúpeľa alebo do masážnej emulzie. Nikdy olej nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku. Nepoužívajte pred následným opaľovaním.

Ďalšie produkty z kategórie Telové krémy

Ďalšie produkty od výrobcu Topvet


Top