Tescoma Strojček na prípravu cestovín GrandCHEF

Tento žiadaný kus Tescoma Strojček na prípravu cestovín GrandCHEF originál od výrobcu Tescoma jednoducho zaobstaráte u nás teraz za výhodnú cenu! Cena od 52.99 €
Cena: 52.99 €

Prečo vyrábať cestoviny doma, keď sa dajú všade kúpiť? Pretože domáci sú najlepšie! Ich príprava nie je žiadna veľká veda a vystačíte s niekoľkými málo ingredienciami.
Strojček umožňuje jednoduchú prípravu čerstvých domácich cestovín typu tagliolini, fettuccine, lasagne a domácich polievkových rezancov.Medzi hladkými valcami strojčeka pripravíte pláty cesta s potrebnou hrúbkou. Pretiahnutím pripravených plátov cesta krájacími valcami potom vytvoríte dokonale súmerné tenké cestoviny tagliolini či široké cestoviny fettuccine alebo tenké polievkové rezance.Strojček na cestoviny je masívny a odolný, k pracovnej doske je pevne uchytený veľkou kovovou svorkou, vďaka ktorej je počas použitia stabilný.Súčasťou je Návod na použitie vrátane pôvodných receptov na domáce cestoviny a polievkové rezance z rôznych typov ciest.Materiál: prvotriedna nehrdzavejúca oceľ, kvalitný kov a odolný plast.Čistenie: po každom použití zbavte valce zvyškov cesta pomocou priloženého štetca. Strojček čistite vlhkou utierkou, neumývajte v umývačke ani pod tečúcou vodou.

Ďalšie produkty z kategórie Príprava domácich potravín

Ďalšie produkty od výrobcu Tescoma


Top