STILISTA Starožitná poštová schránka, 118 cm, červená

Tento kvalitný a lacný produkt STILISTA Starožitná poštová schránka, 118 cm, červená originál od značky Stilista nájdete zrovna vo výpredajové akciu! Akčné ceny už od 133.39 €
Cena: 133.39 €

STILISTA Starožitná poštová schránka, 118 cm, červená z kategórie Dom a bývanie | Bytové dekorácie | Poštové schránky | Ostatné kúpite na Kokiskashop.sk za 133.39 €.

Táto poštová schránka je vyrobená z vysoko kvalitného hliníka odolného proti korózii a poveternostným vplyvom a ponúka dokonalú kombináciu robustnosti a funkčnosti. Stĺpová poštová schránka zaujme nielen nostalgickým vzhľadom, ale aj dlhou životnosťou. Náter odolný voči poveternostným vplyvom zároveň zaisťuje, že domová poštová schránka ponúka optimálnu ochranu aj za dažďa, snehu alebo intenzívneho slnečného žiarenia. Elegantný dizajn s umeleckým zdobením dodá vášmu vstupnému priestoru nadčasovú estetiku. Poštová schránka vo vintage štýle je k dispozícii v rôznych klasických farbách vrátane bronzovej, čiernej, zelenej, červenej a bielej. Poštovú schránku tak môžete dokonale prispôsobiť svojim individuálnym preferenciám a súčasnej koncepcii dizajnu. Krabička v klasickom štýle poskytuje dostatok priestoru pre vaše listy a zaisťuje, že zostanú v bezpečí. Vďaka pevnej konštrukcii a kvalitným materiálom sa môžete tešiť na dlhodobé používanie bez kompromisov v kvalite.
Technické údaje:

rozmery: 42 x 30 x 118 cm (š x h x v)
rozmer základne: 35 x 25,5 cm (š x h)
rozmer otvoru na dopisy: 31 x 5 cm (š x v)
materiál: hliník
hmotnosť: 8,7 kg
farba: červená

Obsah balenia:

1 x starožitná poštová schránka
2 x kľúč
4 x upevňovacia skrutka

Ďalšie produkty z kategórie Ostatné

Ďalšie produkty od výrobcu Stilista


Top