Remoska D52/10 4l Dua

Unikátny výrobok Remoska D52/10 4l Dua od známej značky Remoska jednoducho môžete získať tu teraz práve so zľavou. Ponuky od 128.99 €
Cena: 128.99 €

Hrniec na pečenie Remoska® DUA vďaka dvom vekám umožňuje varenie a pečenie v jednom hrnci. Nehrdzavejúci povrch zaisťuje dlhú životnosť hrnca. Hliník zaručuje rovnomernú distribúciu tepla v celom hrnci a tak sú skvelé výsledky pečenia vždy isté.Pri výrobe Remoska® DUA boli skombinované výhody teplotnej vodivosti hliníka a odolnosti nehrdzavejúcich hrncov. Vďaka pokročilému materiálu TRIMETAL bol vyvinutý prvý hrniec na pečenie bez povrchovej úpravy. Spojením hrnca a veka na pečenie získate tradičný hrniec na pečenie bez nepriľnavého povrchu. Navyše vďaka zosilnenému dnu a indukčnému povrchu je možné v hrnci variť na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Vďaka Remoske DUA vás bude celá rodina milovať! Remosku® DUA tvoria nasledujúce časti:

veko na pečenie – horná časť veka je vyrobená z nehrdz. plechu a nemá sklenené okienko. Dolná časť veka z hliníka je potiahnutá nepriľnavým povrchom Teflon Classic.
pokrievka – vyrobená z tvrdeného bezpečnostného skla a osadená plastovým držadlom. Obsahom balenia je okrem klasického veka na pečenie aj sklenená pokrievka.
hrniec na pečenie – vyrobený najmodernejšou technológiou zo špeciálneho 3 vrstvového materiálu Trimetal. Ideálny pre dokonalý rozvod tepla po celom povrchu hrnca. Brúsená nehrdz. oceľ na vnútornej strane z typovej ocele č.304 je bezpečná a certifikovaná na prípravu potravín, ľahko čistiteľná, odolávajúca korózii. Hrniec je osadený plastovými držadlami Thermoset. Hrniec neodporúčame používať na zapekanie v rúre.
odnímateľný kábel – s euro konektorom a európskou zástrčkou
stojan – vyrobený z teplotne odolného plastu Vlastnosti a parametre:

odolný nehrdzavejúci povrch
na steny sa nič neprichytí, po použití stačí vytrieť obrúskom
hrniec je možné použiť na všetky druhy sporáka vrátane indukcie
sklenená pokrievka s praktickým odkladacím knobom
napätie: 220–240 V ~ 50–60 Hz
ideálna teplota na pečenie: 160 – 180 °C
vhodné do umývačky: hrniec na pečenie a sklenená pokrievka

Ďalšie produkty od výrobcu Remoska


Top