REAM TOYS Prince Charming – silikónový vodeodolný vibrátor na bod-G – pink

Výnimočný kus REAM TOYS Prince Charming - silikónový vodeodolný vibrátor na bod-G - pink od spoločnosti 4Home jednoducho môžete zohnať práve v akcii! Teraz možno objednať len za 37.99 €
Cena: 37.99 €

Jeho miesto je v blízkosti vašej postele. Na takú vzdialenosť, aby ste po ňom mohli siahnuť kedykoľvek sa vám zachce. Zoznámte sa s „Princom Krasoňom“ a ponorte sa s ním do sveta fantázie. Prince Charming je ružový vibrátor z populárnej série, ktorú vyrába obľúbená značka Dream Toys. Je veľmi príjemný, vyrobený z kvalitného materiálu a pripravený poskytovať vám erotické potešenie zas a znova. Budete zbožňovat tento vibrátor za jeho hebkosť, odolnosť, štýl a výkon. Má očarujúci vzhľad.
Prince Charming je elegantný vibrátor s použiteľnou dĺžkou 17 cm a tichými, ale dostatočne silnými vibráciami. K ich ovládaniu sa používa iba jediné tlačidlo, teda je manipulácia s Prince Charming veľmi jednoduchá. Na špičke má tento moderný sexuálny pomocník jemné drážkovanie, ktoré ešte zvyšuje vaše erotické zážitky.Tento vibrátor je potiahnutý mäkkým, klinickým silikónom. Vibrátor je vodeodolný a dobíjací. Je možné ho využiť na hrátky vo vani či sprche. Doba dobíjania na plné nabitie je 2 hodiny cez akumulátor (USB), ktorý je súčasťou balenia. Má 9 druhov vibrácií. Ovládanie je jednoduché pomocou jediného tlačidla. Údržba: na silikónové časti používajte iba dezinfekciu bez alkoholu, prípadne umývajte len teplou vodou a mydlo, žiadne agresívne prostriedky.

Ďalšie produkty z kategórie Vibrátory

Ďalšie produkty od výrobcu 4Home


Top