Podomietková umývadlová batéria s inštalačným boxom Rea Lungo zlatá

Výnimočný výrobok Podomietková umývadlová batéria s inštalačným boxom Rea Lungo zlatá od obľúbenej značky REA môžete nájsť u nás vo výpredajové akciu. Ponuky už od 115 €
Cena: 115 €

Umývadlová batéria Rea Lungo bude skvelou voľbou pre každého majiteľa modernej kúpeľne. Elegantné mosadzné telo pokrývajú štyri vrstvy zlatého povlaku, ktorý batériu chráni proti korózii, poškodeniu i sfarbeniu. Tento model je určený na inštaláciu na stenu.Súčasť balenia je okrem iného aj inštalačný box, vďaka ktorému si budete môcť pohodlne nainštalovať batériu pod omietku podľa vašich potrieb. Box je vyrobený z kvalitného plastu a mosadzných vnútorných prvkov, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Okrem iného umožňuje aj ľahký prístup k vnútorným súčastiam batérie pre jednoduchú údržbu.Špecifikácia produktu:Návod súčasťou baleniaVrátane inštalačného boxuZlaté prevedenieNadčasový dizajnKeramická hlavaKvalitné mosadzné spracovanieRozsah otočného výtoku je 20 cm!

Design: Guľatý, Materiál: Mosaz, Montáž: Podomítková, Ovládání: Kohoutková, Průměr připojení: 1/2 palce, Rozsah výtoku: 20 cm, Typ baterie: , Výška:

Ďalšie produkty z kategórie Umývadlové batérie

Ďalšie produkty od výrobcu REA


Top