Podomietková umývadlová batéria s inštalačným boxom Rea Lungo chróm

Obľúbený produkt Podomietková umývadlová batéria s inštalačným boxom Rea Lungo chróm s osvedčenou značkou REA ľahko nájdete práve teraz za výpredajovú cenu! Teraz možno objednať len za 104 €
Cena: 104 €

Umývadlová batéria Rea Lungo bude skvelou voľbou pre každého majiteľa modernej kúpeľne. Elegantné mosadzné telo pokrývajú štyri vrstvy chrómovaného povlaku, ktorý batériu chráni proti korózii, poškodeniu i sfarbeniu. Tento model je určený na inštaláciu na stenu.Súčasť balenia je okrem iného aj inštalačný box, vďaka ktorému si budete môcť pohodlne nainštalovať batériu pod omietku podľa vašich potrieb. Box je vyrobený z kvalitného plastu a mosadzných vnútorných prvkov, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Okrem iného umožňuje aj ľahký prístup k vnútorným súčastiam batérie pre jednoduchú údržbu.Špecifikácia produktu:Návod súčasťou baleniaVrátane inštalačného boxuStrieborné prevedenieMinimalistický dizajnKeramická hlavaKvalitné mosadzné spracovanieRozsah otočného výtoku je 20 cm!

Design: Guľatý, Materiál: Mosaz, Montáž: Podomítková, Ovládání: Kohoutková, Průměr připojení: 1/2 palce, Rozsah výtoku: 20 cm, Typ baterie: , Výška:

Ďalšie produkty z kategórie Umývadlové batérie

Ďalšie produkty od výrobcu REA


Top