Physionics Boxovacie vrece 30 kg, 120 x 35 cm

Obľúbený a kvalitný kus Physionics Boxovacie vrece 30 kg, 120 x 35 cm s osvedčenou značkou Physionics ľahko môžete zaobstarať na našich stránkach teraz práve takmer zadarmo. Teraz v akcii 118.99 €
Cena: 118.99 €

Physionics Boxovacie vrece 30 kg, 120 x 35 cm z kategórie Šport | Box | Boxovacie vrecia kúpite na Kokiskashop.sk za 104.99 €.

Pevná štvorbodová oceľová reťaz s karabínou je spojená otočným kĺbom. Vďaka tomu sa nemôže skrútiť alebo zamotať. Závesy odolné proti roztrhnutiu s krížovým prešívaním robia z boxovacieho vreca mimoriadne odolný doplnok vhodný na box, fitness, bojové športy proti stresu alebo len na spestrenie tréningu. Sada pre začiatočníkov i profesionálov, ktorí chcú trénovať MMA, kickbox, taekwando alebo iné bojové umenia s robustným boxovacím vrecom. Toto plnené boxovacie vrece s rozmermi Ø 35 x 120 cm a hmotnosťou 30 kg pomáha trénovať reflexy, silu a vytrvalosť. Zosilnené krížové prešitie v hornej časti boxovacieho vreca je odolné proti roztrhnutiu a nárazom. Technické údaje: priemer: cca 35 cm výška vreca: cca 120 cm celková výška (so zavesením): cca 172 cm materiál: koženka, oceľová reťaz farba: čierna hmotnosť: približne 30 kg Obsah balenia: 1 x boxovacie vrece 1 x štvorbodová oceľová reťaz (s otočným kĺbom a 2 karabínami)

Ďalšie produkty z kategórie Boxovacie vrecia

Ďalšie produkty od výrobcu Physionics


Top