Orion Termoska so slamkou 330 ml, ružová

Výnimočný kus Orion Termoska so slamkou 330 ml, ružová originál od výrobcu Orion ľahko zoženiete práve teraz lacno. Ponuka od 14.99 €
Cena: 14.99 €

Termoska udrží nápoj chladný v horúcich dňoch po dlhšiu dobu, pretože inak sa obsah môže ľahko v teple pokaziť. To sa môže hodiť na výlete, ceste na nákupy s kočíkom aj na ihrisku. Termoska s viečkom opatreným pítkom a dvoma ušami poslúži na nápoje pre menšie deti, ale aj pre seniorov, ktorí už horšie pijú z klasických hrnčekov a fliaš.Viečko sa uvoľní stlačením dolnej časti plastového otvárania, potom ho stačí zaklapnúť späť a nádoba je uzavretá. Ak tlačidlo posuniete hore, dôjde k uzamknutiu, čo zabráni nechcenému otvoreniu. Viečko je možné zaistiť proti spätnému zatváraniu viečka pomocou západky v zadnej časti viečka.Prednosti termosiek:

nehrdzavejúce dvojstenné, vákuové prevedenie pre efektívne udržanie teploty nápoja, bez BPA
dve ružové rukoväte uľahčia lepšie uchopenie detskými ručičkami
výklopné plastové pítko vo viečku termosky chráni silikónovú ohybnú slamku, z ktorej sa dobre pije
viečko so skrutkovacím závitom so silikónovým tesnením zamedzí nechcenému rozliatiu nápoja
vo vnútri vloženej dlhej slamky umožní piť nápoj bez toho, aby užívateľ musel termosku nakláňať
ľahká údržba – je možné ju umývať bežným spôsobom, v teplej vode so saponátomTipy, ako ju efektívne používať: pred plnením nalejte do termoplechovky horúcu vodu pre teplé nápoje a studenú vodu pre studené nápoje. Nádoba tak prijme teplo alebo sa naopak ochladí. Po cca 5-tich minútach túto vodu vylejte a naplňte termoplechovku nápojom. Čím viac je naplnená, tým lepšie plní svoju funkciu, ideálne na 90 % objemu. Termoska je vyrobená zvonku z nehrdz. ocele 201, vo vnútri 304, plastové časti z PP, PC – priehľadné viečko, ABS – tlačidlo a silikón – slamka a cestenie.Upozornenie: nádoba nie je vhodná na perlivé nápoje. Nezatvárajte termosku s vriacim nápojom, nepoužívajte ju v prípade akéhokoľvek poškodenia. Nie je hračka. Deťom podávajte nádobu s nápojom vždy až po kontrole, či nie je príliš horúci. Malé deti by mali používať termosku pod dohľadom dospelej osoby.

Ďalšie produkty z kategórie Termosky a termohrnčeky

Ďalšie produkty od výrobcu Orion


Top