Orion Nôž kuchynský nerez/UH santoku MASTER,18,5 cm

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Orion Nôž kuchynský nerez/UH santoku MASTER,18,5 cm pochádzajúce od značky Orion ľahko môžete zaobstarať na našich stránkach teraz v zľave. Akčná cena už od 24.99 €
Cena: 24.99 €

Kuchynský nôž z kolekcie Master nielen na profesionálne využitie sa bude hodiť pre vášnivých amatérskych kuchárov, domácich gurmánov a labužníkov. Nôž je dlhý 33 cm, čepeľ má dĺžku 18,5 cm a ostrie 17,5 cm. Čepeľ je opatrená oválnymi drážkami, ktoré fungujú ako vzduchové bubliny a zamedzujú lepeniu potravín na čepeľ počas krájania.Široký nôž MASTER SANTOKU je vhodný na každodenné používanie, na krájanie najrôznejších potravín, sekanie byliniek, škrabanie, naklepávanie mäsa, ale vďaka širokej čepeli bude aj drvenie strúčikov cesnaku hračka.Praktická rukoväť sa vďaka ergonomickému prehnutiu veľmi dobre drží, nôž je vyvážený, prsty sú chránené vďaka prehnutiu v časti medzi rukoväťou a čepeľou.Vlastnosti:

robustná čepeľ je opatrená štíhlym ostrím
krájanie je ľahké, presné, dokonalé
ostrosť v celej dĺžke čepele vydrží pri správnom zaobchádzaní veľmi dlho
kvalita použitej ocele 430 (tvrdosť 56 HRC – podľa Rockwella)
nitovaná rukoväť z vysoko kvalitného ABS plastu s tromi nehrzdavejúcimi nitmi má zaoblené hrany a skvele padne do ruky
dokonalé zlícovanie jednotlivých častí bráni zachytávaniu usadenín a baktérií
je možné ho umývať v umývačke riaduPo umytí v umývačke dobre vysušte. Len upozorňujeme na všeobecný fakt, že častým používaním umývačky dochádza k postupnému tupeniu ostria, ručné umývanie je voči nožom šetrnejšie aj rýchlejšie.

Ďalšie produkty z kategórie Kuchynské nože

Ďalšie produkty od výrobcu Orion


Top