Orion Nerezová termoska KAŽDÝ DEN, 0,5 l

Kvalitný a žiadaný výrobok Orion Nerezová termoska KAŽDÝ DEN, 0,5 l originál od značky Orion ľahko môžete zaobstarať na našich stránkach teraz takmer zadarmo! Ceny už od 11.99 €
Cena: 11.99 €

Štýlová, termoplechovka s jemnou potlačou a nápisom udrží až 12 hodín teplú a 8 hodín studenú vodu vďaka zdvojenej nehrdzavejúcej stene.
Je ideálna v horúcich letných dňoch, kedy na kúpaliskách, pri turistike aj na pikniku poskytne osvieženie a rýchle uhasenie smädu. V zime pri výletoch, na bežkách či horských výstupoch naopak zahreje horúcim nápojom.Bude praktickým pomocníkom aj na dodržiavanie pitného režimu v škole, v práci, na tréningu alebo pri pracovnej ceste.Prednosti termosiek – plechoviek:

nehrdzavejúce dvojstenné prevedenie pre efektívne udržané teploty nápoja
výklopné plastové pítko vo viečku termosky
viečko so skrutkovacím závitom so silikónovým tesnením zamedzí nechcenému rozliatiu nápoja
vo vnútri vložená slamka umožní piť bez toho, aby užívateľ musel termoplechovku nakláňať
ľahká údržba – je možné ju umývať bežným spôsobomTipy, ako ju efektívne používať: pred plnením nalejte do termoplechovky horúcu vodu pre teplé nápoje a studenú vodu pre studené nápoje. Nádoba tak prijme teplo alebo sa naopak ochladí. Po cca 5-tich minútach túto vodu vylejte a naplňte termoplechovku nápojom. Čím viac je naplnená, tým lepšie plní svoju funkciu. Maximum plnenia je však 90 %.

Ďalšie produkty z kategórie Termosky a termohrnčeky

Ďalšie produkty od výrobcu Orion


Top