Orava ZVK-207

Obľúbený kus Orava ZVK-207 od spoločnosti Orava ľahko získate tu teraz práve naozaj výhodne! V akcii od 17.99 €
Cena: 17.99 €

Túžite po dokonale rovných vlasoch? Nechcete si však upravovať vlasy obyčajnou žehličkou na vlasy, ktorá vlasy síce vyrovná, ale ich aj poškodí? Revolúciu v starostlivosti o vlasy prináša antistatická keramická kefa! Kefa je kombináciou keramickej žehličky a antistatickej kefy, ktorá vlasy dokonale vyrovná a zároveň ich nepoškodí! Jedinečná technológia kefy odstraňuje z vlasov negatívne ióny, z ktorých vlasy elektrizujú a krepatia.Vlastnosti:

keramická žehlička na vlasy
kefa na rozčesávanie vlasov
aniónová masážna kefa na pokožku hlavyS kefou sa dostanete až ku korienkom vlasov a dôkladne tak vyžehlíte vlasy, čo je s klasickou žehličkou na vlasy ťažké. Nemusíte sa pri tom báť, že by ste si pokožku hlavy spálili – končeky štetín kefy dosahujú teplotu iba 50 °C, ale keramické telesá až teplotu do 230 °C.Na základe kvality vlasov zvolíte presne teplotu, akú Vaše vlasy potrebujú:

210 – 230 °C pre hrubé tvrdé vlasy
190 – 210 °C pre normálne vlasy
170 – 200 °C pre jemné vlasyKefa sa veľmi rýchlo nahreje na požadovanú teplotu a môžete ju kedykoľvek regulovať po 5 °C. LCD displej vám vždy zobrazí, na akú teplotu je kefa vyhriata.ZVK-207 umožňuje plynulé nastavenie teploty od 80 do 230 ° C a vďaka špeciálnym hrotom minimalizuje poškodenie vlasov. Je vhodná pre všetky typy vlasov.Napájanie: 230 V ~ 50 Hz

Ďalšie produkty z kategórie Kulmy

Ďalšie produkty od výrobcu Orava


Top