Nosiboo Pro Elektrická odsávačka nosných hlienov,

Obľúbený a akčný produkt Nosiboo Pro Elektrická odsávačka nosných hlienov, od populárnej značky 4Home jednoducho môžete zaobstarať zrovna za výpredajovú cenu. Aktuálne v akcii za 160.99 €
Cena: 160.99 €

Odsávačka nosných hlienov Nosiboo Pro šetrne odsaje hlien z upchatého nosa a priľahlých dutín, takže vaše bábätko bude ľahšie dýchať. Vysoký a plynule nastaviteľný výkon sania umožňuje ľahkú manipuláciu a efektívne čistenie nosa.Výhody:
Nosiboo funguje ako „vysávač“, vytvára stály ťah vzduchu, ktorý zaisťuje dokonalé odsávanie nosného hlienu. Konkurenčné výrobky väčšinou fungujú na báze vákuovej pumpy a odsávanie je často veľmi neefektívne.
Nosiboo je vyrobené a patentované v Európe a získalo množstvo medzinárodných ocenení v kategórii starostlivosti dieťa.
Nosiboo má certifikáciu Medical device – zdravotnícky prostriedok, čo je zárukou vysokej kvality a účinnosti.
Ide o bestseller, ktorý má v porovnaní s mnohými konkurenčnými výrobkami veľmi dobré hodnotenie zo strany zákazníkov.Vlastnosti:

bezpečný, silný a tichý sací výkon
max. 62 dB
plynulá regulácia sacieho výkonu
jednoduché použitie aj čistenie
zábavný dizajn pre detiPoužitie:Odsávačka Nosiboo Pro je vybavená voliteľným stupňom sily. Môžete si tak ľubovoľne nastaviť úroveň odsávania podľa potreby. Po použití stačí jednoducho rozložiť koncovku a opláchnuť pod tečúcou vodou. Riaďte sa návodom na použitie.Technické údaje:

manuálny režim
5 úrovní sania
mäkká silikónová hadička a sacia koncovka
ľahká konštrukcia
hlučnosť: 55 – 62 dB
hmotnosť: 750 g
BPA FREE
napájanie – 230 V, 50-60 Hz

Ďalšie produkty z kategórie Kúpanie a hygiena

Ďalšie produkty od výrobcu 4Home


Top