MIADOMODO sada prešívaných jedál. stoličiek, tm. šedá, 4 ks

Tento veľmi žiadaný kus MIADOMODO sada prešívaných jedál. stoličiek, tm. šedá, 4 ks pochádzajúce od značky Miadomodo jednoducho môžete získať u nás teraz skutočne lacno. Teraz v akcii 382.09 €
Cena: 382.09 €

MIADOMODO sada prešívaných jedál. stoličiek, tm. šedá, 4 ks z kategórie Dom a bývanie | Nábytok | Stoličky | Jedálenské stoličky kúpite na Kokiskashop.sk za 382.09 €.

Nábytok v škandinávskom štýle je už dlhšiu dobu trendom v domácnostiach aj komerčných priestoroch. Naša vintage jedálenská stolička upúta pozornosť a vnesie do Vášho domova jednoduchú eleganciu. Stabilné operadlo a tvarovaný sedák s čalúnením zaisťujú pohodlie pri sedení. Jej spoľahlivosť je založená na robustných nohách z bukového dreva. Tieto čalúnené stoličky sú k dispozícii v širokej škále štýlových farebných variantov. Naše akcentové stoličky sa vďaka návodu ľahko zostavujú a dajú sa použiť na obytné aj komerčné účely (jedálene, kuchyne, obývacie izby reštaurácie, kaviarne a hotely atď.). Ergonomicky zakrivený dizajn, polstrovaný sedák a nízka hmotnosť týchto retro stoličiek zaisťujú pohodlie pri sedení a jednoduché používanie. Technické údaje: celková výška: cca 84 cm výška sedadla: cca 44 cm celková šírka: cca 54 cm celkový hĺbka: 59,5 cm výška operadla: cca 43 cm hrúbka sedadla: cca 5 cm celková hmotnosť jednej stoličky: cca 5,3 kg nosnosť stoličky: cca 150 kg materiál nôh: bukové drevo s protišmykovým riešením spodnej hrany rám stoličky (sedadlo + operadlo): topoľ látkový poťah: zamat (štvorcovo prešívaný) sedák: penová výplň ostatný materiál: kov farba: tmavo šedá Obsah balenia: 4 x jedálenská stolička – tmavo šedá, demontovaná Upozornenie: reálna farba sa môže od fotografie líšiť v závislosti na zobrazovacej techniky.

Ďalšie produkty z kategórie Jedálenské stoličky

Ďalšie produkty od výrobcu Miadomodo


Top