MIADOMODO nízka televízna komoda v retro štýle, 50 cm

Tento žiadaný produkt MIADOMODO nízka televízna komoda v retro štýle, 50 cm od obľúbenej značky Miadomodo môžete zaobstarať na našich stránkach teraz takmer zadarmo! Teraz možno objednať len za 84.98 €
Cena: 84.98 €

MIADOMODO nízka televízna komoda v retro štýle, 50 cm z kategórie Dom a bývanie | Spálňa | Nábytok do spálne | Komody kúpite na Kokiskashop.sk za 77.99 €.

Táto televízna komoda je dostatočne veľká pre uloženie televízora a videozariadenia, pričom v ďalšom úložnom priestore zostáva miesto pre Vaše dekoratívne predmety. Jeho jednoduchá silueta, hnedý rustikálny dizajn a úložné možnosti osvieži prostredie každej domácnosti alebo obývacej izby. Retro a zároveň moderný kus nábytku pre Váš televízor. Upozornenie: Farby sa môžu mierne líšiť od fotografií. Technické údaje: celkové rozmery: cca 110 x 50 x 40 cm rozmer políc: cca 44 x 40 cm vnútorný priestor skrinky: cca 30 x 38 cm nohy: cca 15 cm otvory pre vedenie káblov: cca 4,5 cm (Ø) celková nosnosť: cca 50 kg nosnosť jednej police: cca 20 kg hmotnosť: 20 kg vhodné pre televízory s uhlopriečkou: max. 65 „palcov materiál: drevotriesková doska triedy E1 ( výrobok je vyrobený zo surovín s certifikátom E1 v súlade s hygienickými normami EÚ) farba: vintage hnedá a čierna uzavretá priehradka: 2 x otvorené police: 2 x Obsah balenia: 1 x TV komoda 1 x návod (EN / FR / DE / IT)

Ďalšie produkty od výrobcu Miadomodo


Top