MAXXUS Hyperextenzia PRO

Tento neodolateľný produkt MAXXUS Hyperextenzia PRO od obľúbenej značky MAXXUS® ľahko získate zde teraz skutočne výhodne! V akcii od 237.49 €
Cena: 237.49 €

MAXXUS Hyperextenzia PRO z kategórie Šport | Fitness | Ostatné fitness výrobky | Fitness pomôcky kúpite na Kokiskashop.sk za 230.89 €.

Trenažér MAXXUS Hyperextension Pro sa skladá z stabilného oceľového rámu, ktorý zaisťuje potrebnú bezpečnosť pri tréningu. Veľké kruhové nohy dodávajú najlepšiu možnú stabilitu. Zvýšte intenzitu cvičenia pomocou cvičebných pásov. Objevte novú rozmanitosť tréningu s Hyperextension Pro. Poťah noh je extra silný, aby bol tréning čo najpohodlnejší. Veľká kontaktová plocha ponúka dostatočnú oporu pre stehná. Môžete si tiež nastaviť výšku chráničov nôh a optimálne tak prispôsobiť hyperstanciu svojej individuálnej výške. Chraniče nôh sú namontované pod uhlom k sebe, aby udržali nohy v najlepšej možnej polohe. Lýtková vložka je pohodlne poťahovaná. Žebrovaná podnožka ponúka optimálnu podporu a zabráni sklznutiu nôh. Podnožka je vyrobená z extra silnej ocele. Chodidlá môžu byť umiestnené rovno alebo na boku, aby sa precvičili bočné svalové skupiny. Madlá sú ideálne na zaujatie správnej tréningovej polohy a uľahčujú nastupovanie a zoskakovanie. Pre menej trénované osoby slúžia madlá ako opora pri prvých tréningoch.
Technické údaje:

pevná trubková oceľová konštrukcia, vysoko odolná
zvárané push-up rukoväte
výškovo nastaviteľné, silné nožičky
vhodné pre topánky do veľkosti 47
možno použiť aj s thera pásmi
masívna nášľapná plocha so žebrovaním
veľké základné dosky pre bezpečné postavenie
rozmery v zložení: 134 x 78 x 76-99 cm (d x š x v)
hmotnosť: 33 kg
hmotnosť používateľa: do 180 kg
výška používateľa: 145 – 200 cm

Obsah balenia:

1 x hyperstancia

Ďalšie produkty z kategórie Fitness pomôcky

Ďalšie produkty od výrobcu MAXXUS®


Top