MARIMEX Solárna sprcha UNO STYLE modrá, 20 l

Unikátny výrobok MARIMEX Solárna sprcha UNO STYLE modrá, 20 l od top výrobcu Marimex môžete zaobstarať tu a teraz práve naozaj výhodne! Cena už od 189.19 €
Cena: 189.19 €

MARIMEX Solárna sprcha UNO STYLE modrá, 20 l z kategórie Záhrada | Bazény a vírivky | Záhradné sprchy kúpite na Kokiskashop.sk za 189.19 €.

Pre sprchovanie musí byť záhradná sprcha stále napojená na vodovodný rad. Ak nie je napojená, nemožno sa sprchovať. Horná sprchovacia hlavica je vybavená kĺbom pre polohovanie. Ak je sprcha odpojená a je uzavretý ventil, nedochádza k úniku vody. Sprcha sa kotví pomocou 4 skrutiek (nie sú súčasťou balenia) pevne k zemi, čím je zaistená jej perfektná stabilita. Výpustný ventil je zospodu sprchy. Sprcha je vybavená ventilom pre možnosť nastavenia teploty výstupnej vody. S ohľadom na teplotu vody vo vnútri sprchy, ktorá môže dosahovať až 60 °C, sa odporúča najprv natočiť ventil vpravo, jeho vychýlením smerom od tela sprchy pustiť studenú vodu a následne vodu domiešať na požadovanú teplotu natáčaním ventilu smerom doľava. Súčasťou balenia je aj hadicová rýchlospojka a teflónová páska.
Technické údaje:

farba: modrá
objem zásobníka solárnej sprchy: 20 l
max. povolený tlak vody na vstupe do armatúry: 3 bary
min. potrebný tlak: 2 bary
výška: 223 cm
hmotnosť: 16 kg
kotviaca spodná doska: 4 x otvor o 9 mm s rozostupom 140 x 140 mm

Obsah balenia:

1 x solárna sprcha

Ďalšie produkty z kategórie Záhradné sprchy

Ďalšie produkty od výrobcu Marimex


Top