Marimex Orlando 3,66 x 0,91 m 10300007

V zľave tento výrobok Marimex Orlando 3,66 x 0,91 m 10300007 od spoločnosti Marimex zoženiete práve tu za akčnú cenu! Teraz za akčnú cenu 290.09 €
Cena: 290.09 €

Marimex Orlando 3,66 x 0,91 m 10300007 z kategórie Záhrada | Bazény a vírivky | Bazény s konštrukciou kúpite na Kokiskashop.sk za 290.09 €.

Bazén Orlando je bazén určený na celoročnú prevádzku. Po kúpacej sezóne ho nie je nutné rozoberať a upratovať, ale stačí ho patrične zazimovať a ďalší rok pred kúpacou sezónou odzimovať a začať znova používať. Kúpanie vo vlastnom veľkom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Orlando je stabilná a pevná konštrukcia, galvanizovaná bazénová stena, široká hladina vody aj ľahké sprevádzkovanie. Stačí iba pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť a zostaviť. Od vybalenia bazéna môžete do 120 minút napúšťať vodu. Steny bazéna sú vyrobené z oceľového plechu s antikoróznou úpravou, bazénová fólia je odolná proti mrazu. Odporúčame bazén po kúpaní zakrývať krycou plachtou. Bazénová fólia je výmenná – pri poškodení bazéna si ju môžete kúpiť ako náhradný diel. V prípade dodržania odborných pokynov na úpravu pozemku je možné bazén čiastočne alebo úplne zapustiť do zeme. Vznikne tak dojem upravenej záhrady bez narušenia terénu. Laminovaná fólia bazéna Orlando je trojvrstvová, vystužená polyesterovou tkaninou. Sila podlahy aj steny je 0,225 mm. Kvalitné spracovanie zaistí dlhodobé bezproblémové užívanie bazéna. K bazénu môžete pripojiť kartušovú aj pieskovú filtráciu. Pre napojenie filtrácie sú pripravené priechody stenou bazéna, na ktoré sa napojí skimmer Olympic a naň hadica s priemerom 32 mm (5/4″). Pre kvalitnejšiu a rýchlejšiu filtráciu odporúčame zakúpiť filtráciu pieskovú. Ostatné príslušenstvo (schodíky, podložku, kryciu plachtu, skimmer a pod.) je nutné dokúpiť zvlášť.Bez skimmera nie je možné pripojenie filtrácie k bazénu.Návod na zostavenie bazéna obsahuje aj popis príslušenstva, ktoré v balení nie je a je nutné ho dokúpiť zvlášť. Uvedené rozmery bazéna sú iba orientačné a ovplyvniť ich môže rovnosť podkladu či objem napustenej vody. Povolená výrobná odchýlka je 5 %. Technické údaje: farba: modrá priemer bazéna: 3,66 m priemer hladiny vody: 366 cm výška bazéna: 0,91 m hĺbka vody: 0,8 m celkový objem vody v bazéne: 8 m3 konštrukcia: oceľová stena bazén bez filtrácie tvar bazéna: kruh rozmery balenia: 94 x 40 x 40 cm hmotnosť: 45 kg Obsah balenia: 1 x bazén Orlando (oceľová stena, fólie a lišty) 1 x návod 1 x drobný inštalačný materiál nutný na postavenie bazéna (lišty, spojky a pod.)

Ďalšie produkty z kategórie Bazény s konštrukciou

Ďalšie produkty od výrobcu Marimex


Top