Marimex Florida Premium RATAN Bazén 4,88 x 1,22 bez príslušenstva

Veľmi obľúbený výrobok Marimex Florida Premium RATAN Bazén 4,88 x 1,22 bez príslušenstva od spoločnosti Marimex nájdete zde teraz so zľavou. Teraz za akčnú cenu 549.19 €
Cena: 549.19 €

Marimex Florida Premium RATAN Bazén 4,88 x 1,22 bez príslušenstva z kategórie Záhrada | Bazény a vírivky | Bazény s konštrukciou kúpite na Kokiskashop.sk za 549.19 €.

Bazén Florida Premium ponúka vyšší stupeň bezpečnosti, kvality a životnosti. Táto vylepšená verzia je určená najnáročnejším užívateľom. Bazénové steny sú vyrobené zo spevneného PVC zloženého z 3 vrstiev. Pevnosť a trvanlivosť zabezpečuje vystužená obvodová aj nosná konštrukcia. Jednou z výhod bazénov Florida Premium je jednoduchá montáž a demontáž. Výpustný ventil je možné napojiť na záhradnú hadicu a vodu vypustiť ďalej od bazéna či domu.
Bazénová fólia: Laminovaná fólia bazéna Florida Premium je trojvrstvová, vystužená polyesterovou tkaninou. Hrúbka podlahy je 0,41 mm a steny 0,64 mm. Kvalitné spracovanie zabezpečí dlhodobé bezproblémové užívanie bazéna.
Tolerancia rozmerov bazéna: Uvedené rozmery bazéna sú iba orientačné a ovplyvniť ich môže rovnosť podkladu či objem napustenej vody. Povolená výrobná tolerancia je 5 %.
Upozornenie: Fotografie produktu sú ilustračné.
Zapustenie bazéna Florida: Bazén Florida nie je určený k celkovému ani čiastočnému zapusteniu do zeme. Ide o nadzemný bazén.
Uskladnenie bazéna Florida: Bazén Florida nie je určený k celoročnej prevádzke, a preto by mal byť na konci kúpacej sezóny zazimovaný. Bazén je nutné vypustiť, umyť od nečistôt, osušiť a uložiť na suché miesto, kde nemrzne. Je vhodné ho v priebehu zimy občas preložiť inak, aby vo fólii nevznikali prehyby. Predĺžite tak jeho životnosť.
Technické údaje:

farba: imitácia ratanu
priemer bazénu: 4,88 m
priemerná hladina vody: 488 cm
výška bazénu: 1,22 m
celkový objem vody v bazéne: 19,1 m3
konštrukcia: kovová
bazén bez filtrácie
tvar bazéna: kruh

Obsah balenia:

1 x bazén Florida Premium, vrátane záslepiek priechodov
1 x návod
rozmery balenia: 115,57 cm (v) x 36,2 cm (š) x 62,23 cm (d)
hmotnosť brutto: 67,69 kg

Ďalšie produkty z kategórie Bazény s konštrukciou

Ďalšie produkty od výrobcu Marimex


Top