Marimex Aquamar pH+ 1,8 kg

Kvalitný kus Marimex Aquamar pH+ 1,8 kg od top značky Marimex jednoducho môžete získať tu a teraz takmer zadarmo! Ponuka od 11.59 €
Cena: 11.59 €

Marimex Aquamar pH+ 1,8 kg z kategórie Záhrada | Bazény a vírivky | Príslušenstvo k bazénom | Čistenie bazénov a vody kúpite na Kokiskashop.sk za 11.59 €.

Popis produktu: Prípravok slúži k zvýšeniu hodnoty pH vo vode. Ideálna hodnota pH je 6,8 až 7,2. Príliš kyslé pH pod hodnotou 7,0 totiž spôsobuje koróziu kovových povrchov. Hodnota pH tiež ovplyvňuje rozpustnosť a účinnosť všetkých použitých chemických prípravkov. Pre aké bazény je produkt vhodný: nadzemné bazény zapustené bazény vírivky určené pre bazény so slanou a sladkou vodou Dávkovanie: pre zvýšenie hodnoty pH o 0,2 dávkujte množstvo cca 10 g prípravku na 1 m3 (1000 l) vody dávku rozpustite v umelohmotnej nádobe a pomaly prilievajte do bazénu pri prítoku vody pri zapnutom filtračnom zariadení ak pH nemá požadovanú hodnotu, postup opakujte je nutné vylúčiť prítomnosť osôb v bazéne 100 g prípravku je približne odmerka o objeme 150 ml detailné dávkovanie nájdete na obale Spôsob balenia: plastová uzatvárateľná dóza prášková forma prípravku hmotnosť 1800 g Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Ďalšie produkty z kategórie Čistenie bazénov a vody

Ďalšie produkty od výrobcu Marimex


Top