Leifheit Parný čistič CleanTenso Power

Tento dizajnový produkt Leifheit Parný čistič CleanTenso Power od výrobcu Leifheit jednoducho nájdete na našich stránkach teraz práve v zľave. Ponuky od 111.99 €
Cena: 111.99 €

Dôkladné hygienické čistenie dlaždíc, kamenných podláh a lakovaných drevených podláh zaistí parný čistič CleanTenso Power. Má individuálne nastaviteľné množstvo pary pre všetky typy podláh, 6 trysiek na efektívne čistenie. Vysoká teplota pary odstráni 99,99 % baktérií – úplne bez použitia chémie. Doba nahrievania je iba cca 30 sekúnd.
Veľká XXL nádržka na vodu ponúka objem 680 ml pre extra dlhú prevádzku až cca 50 minút. Savé mikrovlákno je pre perfektnú absorpciu nečistôt. Materiál: 90 % mikrovlákno, 10 % nylon.Prístroj je vrátane stierky na koberce na osvieženie vzhľadu kobercov. Vďaka sklopnému držadlu je prístroj ľahko uskladniteľný. Novo parný čistič ponúka extra dlhý kábel 7 m, rovnú parnú hlavicu pre lepšie čistenie rohov a hrán, extra plochú a ohybnú parnú hlavicu pre ľahké čistenie pod nábytkom, poťahy hlavice s presahom – pre lepšie čistenie hrán.Technické parametre:

napätie: 220-240 V~, 50-60 Hz
krytie: IPX4
vykurovací výkon: 1300 W
hmotnosť (bez príslušenstva): 2,7 kg

Ďalšie produkty z kategórie Parné čističe

Ďalšie produkty od výrobcu Leifheit


Top