Kvetináč G21 Stone Style 29 cm

Veľmi obľúbený produkt Kvetináč G21 Stone Style 29 cm od známeho výrobcu G21 jednoducho môžete zaobstarať práve teraz naozaj výhodne! Akčná cena už od 15.79 €
Cena: 15.79 €

Kvetináč G21 Stone Style 29 cm z kategórie Záhrada | Záhradné dekorácie | Kvetináče kúpite na Kokiskashop.sk za 20.89 €.

Ručne vyrobený dekoratívny kvetináč G21 z radu Stone Style, ktorý sa stane ozdobou Vašej záhrady alebo terasy vyniká dekorom kameňa a moderným oválnym dizajnom. V zimných mesiacoch je potrebné kvetináč premiestniť do vnútorných priestorov s teplotou nad 0 °C. Kvetináč nie je odolný voči teplotám pod bodom mrazu. Kvetináče G21 sú používané nielen na záhradách a v domácnostiach, ale aj v hoteloch, wellness kluboch, nákupných centrách, kanceláriách, apod., kde sú často používané len ako dekoračný obal. Keďže je v kvetináči vytvorený otvor pre odtok vody, je pri interiérovom použití potrebné umiestniť pod neho podmiskou. Technické údaje: horný priemer kvetináča: 29 cm spodný priemer kvetináča: 18 cm výška: 27 cm farba: tmavosivá hmotnosť: 2,5 kg Uvedené rozmery kvetináča sa môžu líšiť až o 2 cm.

Ďalšie produkty od výrobcu G21


Top