Kúpeľnové držadlo s prísavkami Trio Secura Wenko, 50 cm KP095C

Tento zľavnený výrobok Kúpeľnové držadlo s prísavkami Trio Secura Wenko, 50 cm KP095C od známej spoločnosti Wenko jednoducho môžete získať zde teraz za akčnú cenu. Cena od 32.99 €
Cena: 32.99 €

Držadlo s prísavkami uľahčí prístup do vane, sprchy, k toalete a zaistí bezpečnosť v kúpeľni seniorom, ľuďom po operáciách alebo osobám so zníženou schopnosťou pohybu. Pre pripevnenie držadla nie je potreba vŕtať, držadlo možno pripevniť pomocou mechanicky ovládaných prísaviek. Jednoducho pritlačte na prísavku a stlačte páčku (zelená farba ukazuje, že je držadlo bezpečne pripevnené a červená, že je držadlo potreba upevniť znova). Zdvihnutím páčky sa opäť prísavka uvoľní a držadlo môžete kedykoľvek pripevniť na iné miesto, kde vám najlepšie vyhovuje. Rameno je možné prispôsobiť uhlu podľa potreby.
Upozornenie: držadlo nemožno používať v prípadoch, kde je nutné zaťaženie celou váhou tela. Zaťaženie do 30 kg. Vhodné ako pomocná podpora pri vstávaní a zachovanie rovnováhy. Držadlo je určené len na hladký a rovný povrch (napr. obklady). Priemer prísaviek: 9,5 cm.

Ďalšie produkty z kategórie Kompenzačné pomôcky

Ďalšie produkty od výrobcu WENKO


Top