Kúpeľňová skrinka Nel V DDS dub artisan/antracit

Akčný kus Kúpeľňová skrinka Nel V DDS dub artisan/antracit originál od značky TP Living získate tu a teraz práve za výpredajovú cenu! V akcii od 56.27 €
Cena: 56.27 €

Vaša kúpeľňa je miestom, kde začína a končí váš deň. Je to miesto, kde hľadáte pokoj a harmóniu, a práve preto by mala byť každá časť kúpeľne starostlivo navrhnutá s ohľadom na každý detail. Práve tu vstupuje do hry táto kúpeľňová skrinka Nel, ktorá ponúka ideálne riešenie pre organizáciu v designovom prevedení.

Skrinka je navrhnutá v modernom dizajne a je vybavená praktickou zásuvkou a dvoma dvierkami, za ktorými sa skrývajú ďalšie police. Tieto úložné priestory ponúkajú dostatok miesta na uloženie všetkých vašich hygienických potrieb, uterákov a ďalších vecí, ktoré potrebujete mať vždy po ruke. Kľučka dvierok a zásuvky poskytuje pohodlný prístup k obsahu nábytku.

Starostlivé spracovanie a možnosť voľby strany otvárania dverí počas montáže zaručujú, že vám tento nábytok bude slúžiť mnoho rokov. Vrchnú dosku môžete využiť ako praktický priestor na vystavenie vašich obľúbených dekorácií alebo ako odkladacie miesto.

Skvelou správou je, že táto kúpeľňová skrinka je súčasťou série Nel, čo znamená, že môžete ľahko vytvoriť dokonalú kúpeľňovú zostavu tým, že ju skombinujete s ďalšími produktmi z tejto kolekcie. Užite si harmóniu a organizáciu aj vo vašej kúpeľni s touto sériou Nel!

Špecifikácie produktu:

Kvalitné spracovanie
Moderný design
Dostatok úložného priestoru

Série: Nel, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ: Stojací, Typ umístění: Spodní, zatváranie: Se šuplíky i dvířky, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 30 cm, Šířka: 30 cm, Výška: 85 cm

Ďalšie produkty z kategórie Kúpeľňové skrinky

Ďalšie produkty od výrobcu TP Living


Top