Kôš na bielizeň VINERA biely

Tento vynikajúci kus Kôš na bielizeň VINERA biely od známeho výrobcu SONGMICS jednoducho môžete nájsť tu a teraz lacno. Ponuky už od 24.67 €
Cena: 24.67 €

Kôš na bielizeň Vinera je praktický a zároveň aj elegantný doplnok pre vašu domácnosť, ktorý vám pomôže nastoliť poriadok a udržať poriadok v špinavej bielizni.

Vďaka suchým zipsom a pohodlným rukovätiam môžete ľahko vybrať vnútorný kôš a vziať ho rovno k práčke. Čo je veľmi skvelým riešením pre domácnosti, kde je práčovný kôš vzdialený od práčky cez celý dom!

Tento kôš na bielizeň má skladaciu konštrukciu. A práve to je obzvlášť skvelá vychytávka, pretože keď ho práve nepoužívate, môžete ho ľahko zložiť a uložiť do rohu miestnosti. Materiál vnútorného koša je vyrobený z poly-bavlnenej látky, ktorá je ľahko prateľná, vďaka čomu vám uľahčí udržiavať hygienu celého koša. Táto látka je tiež priedušná, čo znamená, že vám špinavá bielizeň nebude zanechávať nežiaduce nepríjemné zápachy.

Kôš na bielizeň Vinera má mnoho funkcií. Samozrejme, môžete ho použiť na ukladanie špinavej bielizne, ale funguje aj ako praktický zásobník na posteľnú bielizeň alebo uteráky. To znamená, že ho môžete využiť vo viacerých miestach vášho domova.

S jeho jednoduchým moderným vzhľadom ho bude ľahké zladiť s interiérom vašej spálne, kúpeľne alebo práčovne. Jeho elegantná biela farba a čierna kostra dodajú vášmu priestoru sofistikovaný a vkusný vzhľad.

Špecifikácie produktu:

Kvalitné spracovanie
Viacúčelovosť
Priedušnosť

Hmotnost: 3,5 kg, Materiál: Tkanina, Maximální celková statická nosnost: 30 kg, Maximální statická nosnost samotného koše: 20 kg, Skládací: Ano, Tvar: Hranaté, Typ: Na špinavé prádlo, zatváranie: Otevřené, Hloubka: 33 cm, Šířka: 48 cm, Výška: 58 cm

Ďalšie produkty z kategórie Koše na bielizeň

Ďalšie produkty od výrobcu SONGMICS


Top