Kellermann pánska cestovná sada s manikúrou 6335 MC N, čierna

Unikátny a žiadaný kus Kellermann pánska cestovná sada s manikúrou 6335 MC N, čierna pochádzajúce od značky Kellerman jednoducho môžete nájsť na našich stránkach teraz za výpredajovú cenu! V akcii od 30.99 €
Cena: 30.99 €

Praktická pánska cestovná sada s nástrojmi na manikúru a ďalšími pomôckami pre osobnú hygienu od nemeckého výrobcu Kellermann. Nástroje sú vyrobené z kvalitnej poniklovanej ocele a zaručia dlhoročnú životnosť. Čierne puzdro z umelej kože so zapínaním na zips. Táto veľká pánska sada je ideálna na cesty, vhodný darček pre každého muža.Sada obsahuje:

1x nožnice na nechty
1x klieštiky malé
1x klieštiky veľké
1x pilník
1x pinzeta
1x obojstranný manikúrny nástroj
1x nožnice s okhúrhlou špičkou na fúzy a chĺpky
1x hrebeň
1x nazúvacia lyžica
1x cestovná kefka na zuby
1x manuálny holiaci strojček
5x náhradný britKellermann je nemecká firma s tradíciou už od roku 1927 a patrí medzi najznámejších výrobcov nástrojov pre manikúru a pedikúru. Ich inovatívne trendovo orientované produkty sú už viac aknež o 75 rokov celosvetovo známe pre svoju trvalo vysokú kvalitu, dlhú životnosť, odolnosť použitých materiálov či jedinečný a vkusný dizajn. Spoločnosť vychádza z veľmi starej tradície výrobkov Solingen. Ich logo – tri meče – odkazuje na tradíciu remesla a symbolizuje jednotu a silu. V sortimente nájdete všetko, čo je potrebné pre dokonalú starostlivosť o nechty.

Ďalšie produkty z kategórie Manikúra a pedikúra

Ďalšie produkty od výrobcu Kellerman


Top