Kellermann dámska sada na manikúru z pravej kože L 52136 P N, červená

Tento veľmi žiadaný produkt Kellermann dámska sada na manikúru z pravej kože L 52136 P N, červená originál od výrobcu Kellerman ľahko môžete zaobstarať zde teraz v zľave! Teraz v akcii 42.49 €
Cena: 42.49 €

Luxusná červená sada na manikúru z pravej kože od nemeckého výrobcu Kellermann. Nástroje sú vyrobené z kvalitnej poniklovanej ocele a zaručia dlhoročnú životnosť a odolnosť výrobku voči opotrebeniu. Vysoko kvalitné puzdro z pravej kože so zapínam na zips. Každodenný pomocník pre dokonalú domácu starostlivosť o vaše nechty. Praktická veľkosť, hodí sa aj na cesty.Elegantný vzhľad v kombinácii s kvalitnými nástrojmi robí z tejto sady luxusný darček, ktorý určite poteší každú ženu.Sada obsahuje:

1x nožnice na nechty
1x nožnice na kožičku
1x klieštiky na nechty veľké
1x klieštiky na nechty malé
1x pinzeta 1x zafírový pilník
2x obojstranný manikúrny nástrojKellermann je nemecká firma s tradíciou už od roku 1927 a patrí medzi najznámejších výrobcov nástrojov pre manikúru a pedikúru. Ich inovatívne trendovo orientované produkty sú už viac než 75 rokov celosvetovo známe pre svoju trvalo vysokú kvalitu, dlhú životnosť, odolnosť použitých materiálov či jedinečný a vkusný dizajn. Spoločnosť vychádza z veľmi starej tradície výrobkov Solingen. Ich logo – tri meče – odkazuje na tradíciu remesla a symbolizuje jednotu a silu. V sortimente nájdete všetko, čo je potrebné pre dokonalú starostlivosť o nechty.

Ďalšie produkty z kategórie Manikúra a pedikúra

Ďalšie produkty od výrobcu Kellerman


Top