Kellermann dámska sada na manikúru 7859 P N kockovaná

Kvalitný a žiadaný výrobok Kellermann dámska sada na manikúru 7859 P N kockovaná od populárnej značky Kellerman ľahko získate na našich stránkach teraz práve v zľave! Teraz za akčnú cenu 36.99 €
Cena: 36.99 €

Nádherná a kvalitná sada na manikúru s motívom kocky od nemeckého výrobcu Kellermann. Táto sada s 8 nástrojmi z kvalitnej poniklovanej ocele zaručí dlhoročnú životnosť a odolnosť výrobku pred opotrebením. Módne dizajnové puzdro je opatrené klipovým uzáverom, je pevné, ľahko sa otvára. Vo vnútri je puzdro podšité zamatom, ktorý je veľmi príjemný a hebký na dotyk.Krásna praktická sada pomôže udržať vaše nechty krásne a zdravé. Moderný dizajn a kvalitné spracovanie robí z tejto sady luxusný darček, ktorý určite poteší každú ženu.Sada obsahuje:

1x nožnice na nechty
1x nožnice na nechtovú kožičku
1x kliešte na nechty
1x klieštiky na nechty
1x pinzeta
1x zafírový pilník
2x obojstranný manikúrny nástroj na čistenie nechtov a úpravu kožičkyKellermann je nemecká firma s tradíciou už od roku 1927 a patrí medzi najznámejších výrobcov nástrojov pre manikúru a pedikúru. Ich inovatívne trendovo orientované produkty sú už viac než 75 rokov celosvetovo známe pre svoju trvalo vysokú kvalitu, dlhú životnosť, odolnosť použitých materiálov či jedinečný a vkusný dizajn. Spoločnosť vychádza z veľmi starej tradície výrobkov Solingen. Ich logo – tri meče – odkazuje na tradíciu remesla a symbolizuje jednotu a silu. V sortimente nájdete všetko, čo je potrebné pre dokonalú starostlivosť o nechty.

Ďalšie produkty z kategórie Manikúra a pedikúra

Ďalšie produkty od výrobcu Kellerman


Top