Kellermann dámska sada na manikúru 7411 P N vzor pštrosej kože, lila

Tento zľavnený výrobok Kellermann dámska sada na manikúru 7411 P N vzor pštrosej kože, lila od výrobcu Kellerman ľahko môžete zaobstarať tu a teraz práve v akcii. Akčná cena od 24.99 €
Cena: 24.99 €

Nádherná manikúra v dizajne pštrosej kože od nemeckého výrobcu Kellermann. Nástroje sú vyrobené z kvalitnej poniklovanej ocele a zaručia dlhoročnú životnosť a odolnosť výrobku voči opotrebeniu. Puzdro zo syntetickej kože vo vzhľade pštrosej kože so zapínaním na zips.Praktická veľkosť, ideálna na cesty, ľahko sa zmestí do každej tašky či kabelky. Zaujímavý tvar a nežná farba v kombinácii s kvalitnými nástrojmi robí z tejto sady krásny darček, ktorý určite poteší každú ženu.Sada obsahuje:

1x nožnice na nechty
1x nožnice na kožičku
1x klieštiky na nechty
1x pinzeta
1x zafírový pilník
1x obojstranný manikúrny nástrojKellermann je nemecká firma s tradíciou už od roku 1927 a patrí medzi najznámejších výrobcov nástrojov pre manikúru a pedikúru. Ich inovatívne trendovo orientované produkty sú už viac než 75 rokov celosvetovo známe pre svoju trvalo vysokú kvalitu, dlhú životnosť, odolnosť použitých materiálov či jedinečný a vkusný dizajn. Spoločnosť vychádza z veľmi starej tradície výrobkov Solingen. Ich logo – tri meče – odkazuje na tradíciu remesla a symbolizuje jednotu a silu. V sortimente nájdete všetko, čo je potrebné pre dokonalú starostlivosť o nechty.

Ďalšie produkty z kategórie Manikúra a pedikúra

Ďalšie produkty od výrobcu Kellerman


Top