Kancelársky stôl, 120 x 72 x 40 cm, antracit, borovica

Tento akčný a v zľave výrobok Kancelársky stôl, 120 x 72 x 40 cm, antracit, borovica od kvalitnej značky KokiskaShop ľahko môžete nájsť na našich stránkach teraz práve v akcii. Práve teraz len za 103.09 €
Cena: 103.09 €

Kancelársky stôl, 120 x 72 x 40 cm, antracit, borovica z kategórie Dom a bývanie | Kancelária | PC stoly kúpite na Kokiskashop.sk za 103.09 €.

Premenite svoj študijný priestor s dokonalým študijným stolomUž vás nebaví študovať v neprehľadnom a neinšpiratívnom prostredí? je čas na revolúciu vo vašom študijnom priestore s naším výnimočným študijným stolom. Tento stôl je navrhnutý tak, aby zvýšil vašu produktivitu a zapálil vašu vášeň pre učenie, a preto mení pravidlá hry. Uvoľnite svoju kreativitu vďaka úžasnému dizajnuNáš pracovný stôl, vyrobený s maximálnou precíznosťou, sa môže pochváliť elegantným a moderným dizajnom, ktorý okamžite pozdvihne estetiku vašej pracovne. Kombinácia farieb antracitovej a atlantickej borovice vytvára vizuálne pôsobivý kontrast, vďaka čomu sa stane skutočným stredobodom každého priestoru. Zažite bezkonkurenčnú odolnosť a kvalituUvedomujeme si dôležitosť pevného a spoľahlivého študijného stola, preto sme pri jeho konštrukcii použili drevotrieskovú dosku so 100 % melamínovou povrchovou úpravou. To zaručuje výnimočnú trvanlivosť a odolnosť voči opotrebovaniu, vďaka čomu sa môžete zo svojho písacieho stola tešiť dlhé roky. Maximalizujte svoju produktivitu vďaka optimálnym rozmeromSo šírkou 120 cm, výškou 72 cm a hĺbkou 40 cm poskytuje náš pracovný stôl dostatok priestoru na všetky vaše študijné potreby. Či už potrebujete miesto na notebook, knihy alebo písacie potreby, tento stôl vás pokryje. Rozlúčte sa s neporiadkom a pozdravte dobre organizovaný pracovný priestor. Technické údaje:Typ výrobku: Stolík na písacie potreby: Študijný stôlMateriál: Materiál: 100% drevotrieska s melamínovou povrchovou úpravouHrúbka: 18 mmŠírka: 120 cmVýška: 72 cmHĺbka: 40 cmFarba: antracit a borovica atlantickáOživte svoju študijnú rutinu a vytvorte prostredie, ktoré inšpiruje k úspechu. Investujte do nášho študijného stola ešte dnes a uvoľnite svoj plný potenciál.

Ďalšie produkty z kategórie PC stoly

Ďalšie produkty od výrobcu KokiskaShop


Top