Jago sada 2 bufetových ohrievačov jedla, 300 W, 6 x 2,5 l

Exkluzívny kus Jago sada 2 bufetových ohrievačov jedla, 300 W, 6 x 2,5 l originál od výrobcu Jago získate tu teraz práve vo výpredajové akciu! Ceny od 124.09 €
Cena: 124.09 €

Jago sada 2 bufetových ohrievačov jedla, 300 W, 6 x 2,5 l z kategórie Dom a bývanie | Do kuchyne | Ostatné prístroje | Ohrievače jedla kúpite na Kokiskashop.sk za 124.09 €.

Ohrievač jedla je ideálnym kuchynským doplnkom pre všetkých kulinárskych nadšencov a profesionálov. Je ideálnym pomocníkom na rodinných stretnutiach, formálnych udalostiach a večierkoch. Tento multifunkčný ohrievač sa dá tiež veľmi rýchlo a ľahko premeniť na veľkú platničku. Potom pomocou trojstupňového termostatu volíte medzi teplotou 45 – 85 °C.
Vďaka oddeleným miskám je možné ohrievať a podávať rôzne jedlá. Nahrievacia doska je veľmi ľahká a vďaka rukovätiam ju možno ľahko prenášať. Protišmykové nožičky zaisťujú stabilitu, zatiaľ čo priehľadné viečka chránia potraviny.
Zaiste oceníte, že nerezové nádoby na jedlo vr. plastového veka je možné mať v umývačke riadu. Nádoby potom je možné používať aj v rúre (max. do 200 ° C). Ohrievačov jedál máme širokú ponuku – vyberte si tú správnu veľkosť práve pre Vás.
Hovoríte si, že takýto ohrievač sa hodí tak akurát do reštaurácií a veľkých prevádzok? A čo tak ho použiť pri grilovaní, keď časť jedla už je hotová a časť sa ešte griluje a krásne vonia? Určite budete radi, že máte všetko na tanieri teplé. Určite ho tiež ocení Vaša drahá polovička. Ak práve nestihne včas doraziť na večeru – akú radosť bude mať z teplého jedla, ktoré na ňu / neho bude čakať?
Technické údaje:

celkové rozmery (d x š x v): 64,7 x 38 x 15,4 cm
objemy nádob: 3 x 2,5 l
materiál: oceľ / nerezová oceľ a plast
dĺžka kábla: 80 cm
výkon: 300 W
hmotnosť jedného ohrievača: cca 3,88 kg

Obsah balenia:

2 x bufetový ohrievač jedla – 3 nádoby – 3 x 2,5 l

Ďalšie produkty z kategórie Ohrievače jedla

Ďalšie produkty od výrobcu Jago


Top